Ślub od pierwszego wejrzenia online za darmo. Powtórka, gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć całe odcinki programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” online za darmo? Kiedy leci powtórka w TV i internecie?

Ślub od pierwszego wejrzenia 2023. Sezon 9 odcinek 5

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to bardzo popularny program, mający sporą oglądalność. Jesienią 2023 emitowany jest już sezon 9. Gdzie i kiedy oglądać odcinki w TV? Ślub od pierwszego wejrzenia 2023 leci we wtorki o godzinie 21:35 w telewizji TVN.

21 listopada premiera Ślub od pierwszego wejrzenia 9 odcinek 12 (ostatni). Co wydarzy się w finałowym odcinku? Pary wreszcie ujawniają swoje plany na przyszłość. Będą żyć razem i budować trwały związek lub zdecydują się na rozwód. Wydaje się, że każda z par ma gotową odpowiedź na kluczowe pytanie. Jednak to tylko pozory. Napięcie widzów, podobnie jak ekspertek, będzie sięgać zenitu.

Kiedy i gdzie oglądać powtórki?

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to z pewnością szukacie powtórki z wtorku. Gdzie i kiedy zostanie wyemitowana? W TVN-ie powtórka leci w soboty o godzinie 15:05. Oczywiście wszystkie odcinki można oglądać w formie VOD. Ślub od pierwszego wejrzenia online dostępny jest na platformie Player. Niestety obecnie nie jest to darmowa platforma i należy wykupić specjalny pakiet, dzięki czemu możemy oglądać wiele programów oraz seriali.

,

Ślub od pierwszego wejrzenia online za darmo

A co jeśli nie mamy dostępu do Playera, ani nie możemy oglądać całych odcinków w TV. Jest na to sposób. Telewizja TVN live stream za free udostępnia na WP Pilot, dzięki czemu w porze emisji programu w telewizji, możemy oglądać Ślub od pierwszego wejrzenia online za darmo. Zarówno premierę, jak i powtórkę.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo