Smak Zemsty ile odcinków ma turecka telenowela? Streszczenia, gdzie oglądać

Smak Zemsty to turecki serial, który po polsku można oglądać na kanale Novelas+. Telenowela dostępna jest również w internecie. Zobacz gdzie przeczytać streszczenia oraz ile odcinków ma Smak Zemsty.

Smak Zemsty po polsku w Novelas+

O czym opowiada turecki serial Smak Zemsty? Przedstawia on losy Yigita i Emira, których szczęśliwe i spokojne życie nagle przerywa brutalny napad na sklep. Zdarzenie to diametralnie odmienia ich losy. Od tej tragicznej chwili obaj bracia obracają się w zupełnie innym kierunku, ale w ich sercach płonie jedno wspólne pragnienie – zemsta za śmierć ojca.

Telenowela Smak Zemsty po polsku dostępna jest na kanale Novelas+. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 18:40 i 23:15. Powtórki lecą następnego dnia o godzinie 8:35 i 13:10. Ponadto wszystkie odcinki telenoweli Smak Zemsty można obejrzeć w sobotę od 23:15 oraz w niedzielę od 5:50.

Smak Zemsty ile ma odcinków?

Ile odcinków ma turecki serial Smak Zemsty? W Polsce można obejrzeć 76 odcinków. Turecki tytuł telenoweli to Şeref Meselesi. Każdy odcinek po polsku trwa około 45 minut.

,

Pod koniec października emitowane są odcinki 24-28.

Smak Zemsty VOD. Jak oglądać serial online?

Jeśli chcesz oglądać serial Smak Zemsty online po polsku, to jest na to kilka sposobów. Telewizja Novelas+ w internecie stream udostępnia na platformie Canal+ Online oraz na Megago. Na tej pierwszej platformie można oglądać również odcinki w formie VOD, czyli w dowolnym momencie. Oczywiście wszystkie odcinki trafiają tam dopiero po premierze w Novelas+. Dostępne są tam również streszczenia odcinków, więc jeśli przegapiliście np. ostatni odcinek, to możecie go nie tylko obejrzeć, ale również przeczytać, co się w nim wydarzyło.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo