Śnieżynki do druku. Szablony, rysunek, kolorowanka

Szablony śnieżynki do druku. Marzy Ci się świąteczny rysunek, kolorowanka lub grafika, na której znajduje się śnieżynka. Pobierz darmowy szablon, kontury i szkic do wydruku w pliku PDF.

Dekoracje bożonarodzeniowe mogą składać się z wielu różnych elementów. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl udostępniamy wiele darmowych szablonów, które można wykorzystać, aby ozdobić okna, drzwi lub dowolne miejsce w domu czy sali. Mogą one służyć zarówno do wycięcia lub jako rysunek i kolorowanka.

Poniżej prezentujemy szablony śnieżynki do druku. Przygotowaliśmy dziesięć różnych rysunków, które można pobrać za darmo w pliku PDF. Istnieje również możliwość wydrukowania pojedynczego szablonu.

Każda śnieżynka do druku, to rysunek lub kolorowanka przygotowana w wysokiej jakości.

,

Zanim pobierzesz szablony do wycięcia, zachęcamy również do pobrania innych dekoracji, a także do zapoznania się z ofertą na zimowe karty pracy.

Zimowe karty pracy

7 zł
PDF DO DRUKU
Ponad 100 stron do druku z kartami pracy o tematyce zimowej.

Szablony śnieżynki do wydruku. Kolorowanki i rysunki

Poniżej znajdziesz plik PDF zawierający wszystkie powyższe szablony śnieżynki do druku. Jest to format A4, ale jeśli potrzebujesz mniejszy, to sugerujemy zmianę ustawień wydruku i wydrukować np. 4 lub 8 stron na jednej kartce, dzięki czemu uzyskasz mniejsze śnieżynki, które wtedy sprawdzą się znakomicie nie tylko jako kolorowanka, ale dekoracja, która ozdobi Twój rysunek lub salę czy pokój.

Każda grafika dostępna jest za darmo do pobrania i wydruku. Poniżej możesz pobrać PDF, a potem pozostaje Ci już jedynie stworzenie śnieżynki z papieru.

Pobierz “Śnieżynki szablon”

sniezynki-szablony-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 7397 razy – 167,68 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo