Sport – „Ja mam, kto ma?” do druku za darmo

Podczas omawiania sportu w przedszkolu warto skorzystać z ciekawych tematycznych pomocy dydaktycznych. Przygotowaliśmy jedną z ulubionych gier przedszkolaków, czyli „Ja mam, kto ma?”. Plik PDF można pobrać za darmo.

Dyscypliny sportowe w przedszkolu zazwyczaj w przedszkolu omawiane są w kwietniu lub wrześniu. Scenariusz zajęć zależy głównie od kreatywności nauczycielek. Warto zadbać, aby zajęcia były jak najbardziej urozmaicone.

Sportowa edycja gry „Ja mam, kto ma?” składa się z 26 kart. Plik PDF za darmo można pobrać poniżej. Przygotowaliśmy również sportowe karty ruchowe. 40 różnych kart można nabyć w cenie 7 zł w naszym sklepie (KLIKNIJ TUTAJ).

Karty ruchowe sport
Kup na drukatek.pl

„Ja mam, kto ma?” – sport

Na rodzicielskieinspiracje.pl można znaleźć również inne darmowe zestawy gry „Ja mam, kto ma?”. Udostępnialiśmy wersje jesień, zimę, wiosnę, Wielkanoc i święta Bożego Narodzenia. Możesz je pobrać KLIKAJĄC TUTAJ.

,

Z kolei w naszym sklepie można nabyć 10 zestawów w cenie 10 zł za PDF do druku.  Litery, przedmioty, owoce, warzywa dodawanie, odejmowanie, matematyka, sylaby, zwierzęta i ogólny. Zakupu możesz dokonać KLIKAJĄC TUTAJ.

Sportowe „Ja mam, kto ma?” składa się z 26 kart. Poniżej możesz zobaczyć jak prezentuje się darmowy zestaw o tematyce sportowej.

Ja mam kto ma do druku

Pobierz “Sport - Ja mam, kto ma?”

ja-mam-sport-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 8899 razy – 3,98 MB

Ja mam, kto ma? – jak grać?

Jak grać w grę “Ja mam, kto ma?”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Kto ma.,,” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty.

Przykładowa rozgrywka:
Gracz 1: Ja mam piłkę nożną. Kto ma pływanie?
Gracz 2: Ja mam pływanie. Kto ma bieganie?

Pobierz “Sport - Ja mam, kto ma?”

ja-mam-sport-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 8899 razy – 3,98 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo