Sport – „Ja mam, kto ma?” do druku za darmo

Podczas omawiania sportu w przedszkolu warto skorzystać z ciekawych tematycznych pomocy dydaktycznych. Przygotowaliśmy jedną z ulubionych gier przedszkolaków, czyli „Ja mam, kto ma?”. Plik PDF można pobrać za darmo.

Dyscypliny sportowe w przedszkolu zazwyczaj w przedszkolu omawiane są w kwietniu. Scenariusz zajęć zależy głównie od kreatywności nauczycielek. Warto zadbać, aby zajęcia były jak najbardziej urozmaicone.

Polecamy również:
Wakacyjne karty pracy
5,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl
-30% Cyfry do druku (karty pracy)
7,00 10,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl
-33% 10 gier "Ja mam, kto ma?"
10,00 15,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania sylabami
10,00 14,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl

W tym roku zadania nie ułatwia lockdown i zamknięcie przedszkoli dla większości dzieci. Mimo to wierzymy, że gra „Ja mam, kto ma?” przypada się nauczycielkom, a także rodzicom.

Sportowa edycja gry „Ja mam, kto ma?” składa się z 26 kart. Plik PDF za darmo można pobrać poniżej. Przygotowaliśmy również sportowe karty ruchowe. 40 różnych kart można nabyć w cenie 7 zł w naszym sklepie (KLIKNIJ TUTAJ).

Karty ruchowe sport
Kup na drukatek.pl

„Ja mam, kto ma?” – sport

Na rodzicielskieinspiracje.pl można znaleźć również inne darmowe zestawy gry „Ja mam, kto ma?”. Udostępnialiśmy wersje jesień, zimę, wiosnę, wielkanoc i święta Bożego Narodzenia. Możesz je pobrać KLIKAJĄC TUTAJ.

Z kolei w naszym sklepie można nabyć 10 zestawów w cenie 10 zł za PDF do druku.  Litery, przedmioty, owoce, warzywa dodawanie, odejmowanie, matematyka, sylaby, zwierzęta i ogólny. Zakupu możesz dokonać KLIKAJĄC TUTAJ.

Sportowe „Ja mam, kto ma?” składa się z 26 kart. Poniżej możesz zobaczyć jak prezentuje się darmowy zestaw o tematyce sportowej.

Ja mam kto ma do druku

Pobierz “Sport - Ja mam, kto ma?” ja-mam-sport-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 5001 razy – 4 MB

Ja mam, kto ma? – jak grać?

Jak grać w grę “Ja mam, kto ma?”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Kto ma.,,” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty.

Przykładowa rozgrywka:
Gracz 1: Ja mam piłkę nożną. Kto ma pływanie?
Gracz 2: Ja mam pływanie. Kto ma bieganie?

Pobierz “Sport - Ja mam, kto ma?” ja-mam-sport-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 5001 razy – 4 MB

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general