Stamtąd sezon 2. Gdzie obejrzeć serial? Czy będzie na Netflix?

Serial Stamtąd na Netflix pojawił się 1 kwietnia. Dostępny jest tam tylko sezon 1. Sporo widzów zastanawia się gdzie obejrzeć Stamtąd sezon 2? Odcinki dostępne są na innej platformie VOD.

Stamtąd to horror opowiadający o rodzinie Matthews, która podczas podróży camperem trafia do dziwnego miasteczka, z którego nie można wyjechać. Uwięzieni mieszkańcy miasteczka gorączkowo szukają sposobu na wydostanie się z tej niewytłumaczalnej pętli, a po zachodzie słońca muszą mierzyć się z przerażającymi stworzeniami pojawiającymi się w lesie.

Serial premierę miał w 2022 roku. 1 kwietnia 2024 sezon 1 „Stamtąd” trafił na Netflixa, dzięki czemu po raz kolejny zyskał większą popularność. Na filmweb ma opinie aż 7,4, co jest bardzo dobrym wynikiem. Szczególnie jak na horror.

Gdzie obejrzeć Stamtąd sezon 2? Czy będzie na Netflix

Większość widzów bardzo szybko pochłonęło 10 odcinków pierwszego sezonu. Tym razem nie trzeba pytać o datę premiery sezonu 2 oraz kiedy pojawią się nowe odcinki. Do tej pory serial doczekał się drugiego sezonu, ale na Netflix nie jest on dostępny.

,

Zatem gdzie obejrzeć sezon 2 serialu Stamtąd? Wszystkie odcinki dostępne są na platformie HBO MAX. Ile ma odcinków? Podobnie jak pierwszy – 10.

Obsada serialu Stamtąd

Twórcą serialu „Stamtąd” jest John Griffin. W obsadzie w rolach głównych znajdują się:

  • Harold Perrineau jako Boyd Stevens
  • Catalina Sandino Moreno jako Tabitha Matthews
  • Eion Bailey jako Jim Matthews
  • Hannah Cheramy jako Julie Matthews
  • Simon Webster jako Ethan Matthews
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo