Stepowa Miłość. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Stepowa Miłość streszczenie szczegółowe po polsku. Ile odcinków ma serial, kiedy i gdzie oglądać powtórki w telewizji lub internecie? Zobacz streszczenia odcinków.

AKTUALIZACJA: Telewizja TVP usunęła z ramówki oraz z TVP VOD serial Stepowa Miłość. Emisja nowych odcinków nie nastąpi. Nie można oglądać również powtórek, a także Kozackiej Miłości.

Serial „Stepowa Miłość” odcinki po polsku w TVP 2

Po zakończeniu Kozackiej Miłość od 26 stycznia w Dwójce rozpoczęła się emisja serialu Stepowa Miłość, znanego również jako Ostatni Janczar. Jest to kontynuacja losów niektórych postaci z filmów. Kiedy i gdzie oglądać odcinki po polsku?

Stepowa Miłość odc. 24 można obejrzeć już w poniedziałek 28 lutego. Tego samego dnia powtórka odcinka 23. W kolejnych dniach emisja odcinków 25, 26, 27, 28. Ich streszczenia znajdują się poniżej.

,

Stepowa Miłość ile odcinków?

Ile odcinków ma Stepowa Miłość? Film składa się z 230 odcinków, co oznacza, że będzie można go oglądać najprawdopodobniej do pierwszego lub drugiego kwartału 2023 roku. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w TVP 2. Każdy odcinek trwa około 22 minut.

Jest to rosyjski serial wyprodukowany w 2014 roku. W roli głównej zobaczymy Zorianę Marczenko , która wcieliła się w postać Marysi Sotnik. W obsadzie znajdują się również Igor Petrenko, Tatiana Kazancewa, Nikita Wakuliuk, Juri Beljajew, Anna Sagajdaczna.

Powtórki wszystkich odcinków serialu

Serial Stepowa Miłość cieszył się już dużym zainteresowaniem fanów zagranicznych seriali. W internecie można było znaleźć odcinki z napisami pl pod tytułem Ostatni Janczar. Teraz wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 2.

Gdzie i kiedy lecą powtórki? Ostatni odcinek w TV powtarzany jest zawsze następnego dnia (poniedziałek-piątek) o godzinie 13:35 w TVP 2.

Ponadto wszystkie odcinki Stepowej Miłości w VOD udostępnia platforma TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji.

Stepowa Miłość streszczenia odcinków

Stepowa Miłość odc. 23 streszczenie po polsku

Kolewanow pociesza załamaną Zulejkę. Daria odkrywa, że jej mąż Iwan ma zamiar wydać Lidię za Akima. Ajgul zapytuje wróżkę o Zulejkę. Tymczasem Akim planuje ucieczkę Altana z więzienia. W ambasadzie ponownie zjawia się Gulkhan. Wkrótce dowiaduje się, że Zulejka wciąż żyje oraz o tym, że pomaga jej Kolewanow. Postanawia więc przycisnąć mężczyznę do muru. Oksana organizuje wspominki po zmarłym Nikole. Jermołaj zaleca się do Marysi. Dziewczyna jednak odtrąca go.

Stepowa Miłość odc. 24 streszczenie po polsku

Artykuł, który przekazał do druku Kolewanow, ukazuje się w gazecie. Mężczyzna, powołując się na tekst, próbuje przekonać Gulkhana, że Zulejka nie żyje. Tymczasem syn Mustafy oferuje jeszcze wyższą zapłatę za przekazanie mu Marysi. Oksana prosi Lubaszę o zajęcie się Zulejką w czasie nieobecności Gawryły. Przedstawia ją jednak jako swoją krewną z Kaukazu. Iwan stara się wymigać się ze współpracy z Akimem. On jednak zaczyna go szantażować z uwagi na niespłacony dług. Fiodor informuje Olgę o tym, czego dowiedział się o Akimie. Zaskoczona kobieta jest skłonna uwierzyć w opowieści Darii. Zulejka, chcąc przestraszyć Gulkhana, ukazuje mu się w białej sukience. Ablimed sugeruje swojemu uczniowi, że powinien zająć się bieżącymi sprawami, zamiast bać się duchów. Gulkhan wciąż usiłuje odnaleźć Marysię i zabić Altana. Kozaczka również chce, by Altan zginął. Składa Jermołajowi obietnicę, że jeżeli zamorduje jej byłego kochanka, to ona za niego wyjdzie. Altan podsłuchuje ich rozmowę. Postanawia wrócić na posterunek policji.

Stepowa Miłość odc. 25 streszczenie po polsku

Daria jest przekonana, że Akim zamierza zemścić się na niej oraz na jej rodzinie. Kobieta próbuje przekonać swojego męża, aby sprzedał zajazd, a następnie spłacił wszystkie długi. Oksana wyznaje Zulejce, że Fiodor nie wrócił do domu z powodu Olgi. Podpytuje ją również o tureckie wielożeństwo. Aygul postanawia wysłać Wasilija do Rosji, żeby spróbował dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z Zulejką. Daria wraz z Lidią chcą poprosić Jermołaja o to, aby wziął je w opiekę. Gdy zjawiają się na miejscu, znajdują go pijanego. Daria planuje pewien podstęp. Jej zamiary niespodziewanie krzyżuje jednak Anna, która zjawia się u Jermołaja, prosząc go o uratowanie Altana. Marysi udało się przekonać Kozaków do tego, by zabili janczara. Wkrótce Gulkhan wraz ze swoimi ludźmi napada na policyjny konwój w stepie. Tuż po nich zjawiają się tam również Kozacy i Marysia, a w końcu Anna z Fiodorem.

4 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Wznowicie ja jak nie bedzie wojny

  2. Wznowicie jak nie bedzie wojny

  3. Na Kiedy będzie stepowa miłość

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo