Stulecie Winnych streszczenia, powtórki, ile odcinków ma serial?

Serial Stulecie Winnych sezon 4 odcinek 52 to ostatni odcinek. W naszym serwisie znajdziesz streszczenia odcinków, dowiesz się gdzie oglądać powtórki 2022 w TV i VOD, a także sprawdzisz obsadą i ile odcinków ma film.

Ile odcinków ma Stulecie Winnych?

Do tej pory ukazały się trzy sezony, składające się łącznie z 39 odcinków. Odcinek 1 sezonu 4 będzie więc odc. 40. Ile odcinków ma Stulecie Winnych sezon 4? Również 13. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 15 maja. Odcinki można oglądać w niedziele o godzinie 21:15 w TVP 1. Każdy z nich trwa ponad 40 minut.

Stulecie Winnych powtórki 2022

Serial emitowany jest w niedziele o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1, ale wiadomo, że czasami nie można wtedy zasiąść przed TV. Jakie są opcje? Odcinek na żywo można obejrzeć w internecie na platformie WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online. Jeśli jednak przegapicie ostatni odcinek, to pozostają powtórki lub streszczenia odcinków.

Powtórki Stulecia Winnych 2022 dostępne są w następną sobotę w TVP 1 lub w internecie. Wszystkie odcinki za darmo, po premierze w TVP1, udostępnia VOD TVP.

Streszczenia odcinków Stulecie Winnych sezon 4

Streszczenie Stulecie Winnych odc. 52 (sezon 4 odcinek 13) pojawi się 15 maja.Będzie to ostatni odcinek sezonu. Czy powstanie sezon 5 i kiedy premiera Stulecie Winnych odc. 53? Data nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że sezon 5 powstanie.

Stulecie Winnych odc. 50 streszczenie

26 kwietnia 1986 roku dochodzi do wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Do Polski zbliża się radioaktywna chmura. Basia podaje rodzinie płyn Lugola, dla ochrony przed promieniotwórczym skażeniem. Ania pisze książkę o losach i tajemnicach Winnych. W zrobieniu fotografii prosi o pomoc Michała. Małgosia szykuje się do egzaminów na medycynę. Tylko czy na pewno chce zostać lekarzem? Rodzina martwi się o Ignacego, który coraz częściej miewa zaniki pamięci. Źle się dzieje również z Agnieszką. Wyniszcza ją ciągły lęk o małego Zbysia.

Stulecie Winnych odc. 51 streszczenie

Ania czeka na przyjazd Ewy i Stasia. Michał z kolei liczy, że uda im się spędzić tydzień na Mazurach tylko we dwoje. Janusz od 3 lat jest szantażowany i śledzony pomimo zapewnień, że nie ma dostępu do archiwum umorzonych śledztw. Z tego powodu znajduje się u kresu sił psychicznych. W dodatku trudno mu zapanować nad zazdrością. Michał junior startuje do sejmu z listy Solidarności. Może liczyć na pomoc w organizacji wieców wyborczych. Zakochany Wojtek wciąż walczy o względy Michelle. Ula i Jula szykują się do egzaminów maturalnych. Ania opowiada o swojej książce i rodzinie Winnych, która zdołała przetrwać dwie wojny.

Stulecie Winnych odc. 52 streszczenie

Rodzina Winnych przeżywa wolne wybory do Sejmu i Senatu. Wszyscy kibicują synowi Ani, Michałowi, kandydatowi Komitetu Obywatelskiego. Szesnastoletni Stasiek nie może zaaklimatyzować się w Brwinowie. Tęskni za dziewczyną i domem w Izraelu. Ewa martwi się, że chłopak wpadnie w złe towarzystwo. Choroba Ignacego postępuje. Duchowny traci pamięć i orientację. Rozpada się małżeństwo Tomka i Basi. Mężczyzna uważa, że nic już nie łączy go z żoną, nawet dorastające córki. Michał wraca z wakacji. Ma ogromny żal do Ani, że po raz kolejny nie znalazła dla niego czasu. Zbliżają się setne urodziny Władka.

Serial Stulecie Winnych sezon 4

Stulecie Winnych to kolejny niezwykle popularny serial emitowany w telewizji TVP 1. Sezon 4 odc. 1 datę premierę miał 6 marca.

Jaka będzie fabuła sezonu 4? Akcja toczyć się będzie w latach 1976-1989. Pojawią się w nim takie historyczne momenty jak wybór Polaka na papieża, stan wojenny i Okrągły Stół. – Dla rodziny Winnych twórcy serialu przygotowali interesujące, nowe, niezwykłe przygody, pojawią się także nowi bohaterowie – czytamy w zapowiedzi sezonu 4.

– Strasznie dużo rzeczy będzie się działo w czwartym sezonie w rodzinie Manii. To są trudne czasy dla Polski, dla naszej historii i naszej rodziny. Ryszard niestety wyjedzie do Szwecji, w związku z czym będziemy musieli sobie radzić sami – mówi Magdalena Walach, która w tym serialu wciela się w role Manii Winnej.

– Akcja przenosi się na młodszych bohaterów, na nasze dzieci. Ja np. jestem samotną kobietą i mam na głowie dojrzewającą córkę. W pewnym momencie w moim życiu pojawia się jednak mężczyzna – opowiada Weronika Humaj, serialowa Ania Winna.

Więcej informacji można dowiedzieć się z poniższego filmu.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo