Sudoku do druku dla dzieci i dorosłych: łatwe i trudne

Sudoku do druku i online. Przygotowaliśmy różne zestawy: bardzo łatwe, łatwe i średniozaawansowane dla dzieci, a także trudne dla dorosłych. Sudoku podzieliliśmy również na różnego rodzaju zestawy tematyczne. Zapraszamy do pobierania plików PDF do wydruku.

Szukasz sposobu, aby zachować świeżość umysłu? Próbujesz znaleźć zabawę dla swoich dzieci? Sudoku do druku to świetne rozwiązanie. Dzięki jednej z największych kolekcji łamigłówek Sudoku za darmo, zapewni Ci rozrywkę, rozwiązywanie łamigłówek pozwoli Ci zadbać o rozwój umysłu dziecka lub swój.

Sudoku dla dzieci do druku

Poniżej prezentujemy listę sudoku do druku. Zestawy dla dzieci to sudoku 3×3, 4×4, które są bardzo łatwe lub łatwe. Pobrać można również 5×5 oraz 6×6. Sudoku dla dzieci podzielone są tematycznie. Z czasem baza plików PDF do druku będzie powiększana.

Wakacyjne sudoku

Wakacyjne sudoku dla dzieci do druku w PDF

Zestaw Łamigłówek BESTSELLER

Zestaw łamigłówek: sudoku, kodowanie, labirynty. Ponad 100 stron do druku, z czego aż 52 to sudoku dla dzieci.
5 zł KUP TERAZ

Sudoku na Boże Narodzenie

Łatwe sudoku 3×3 i 4×4 do druku dla dzieci. Plik PDF zawiera 18 stron do druku

Sudoku do druku dla dorosłych

Wersja dla dorosłych jest oczywiście trudniejsza. Przygotowane zestawy mają zróżnicowany poziom. Są to np. wersje 10×10, 12×12 i 16×16. Staramy się, aby pliki z sudoku nadawały się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych profesjonalistów. Dostępne jest również sudoku online.

,

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl można znaleźć również wiele innych łamigłówek, krzyżowek i zagadek do wydruku.

Sudoku to gra logiczna wymyślona przez Amerykanina na przełomie lat 70 i 80. Wyróżniamy wiele wariantów gry.

Sudoku do druku jest idealne dla dzieci, które chcą nauczyć się je rozwiązywać, a także dla dorosłych, którzy chcą odpocząć od codzienności. Nasze pliki PDF są bezpłatne i łatwe do wydrukowania, idealne na długie podróże samochodem, loty samolotem lub po prostu, aby zachować sprawność mózgu!

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo