Świąteczna gra „Ja mam, kto ma?” do druku za darmo

Gra „Ja mam, kto ma?” cieszy się bardzo dużą popularnością. Przygotowaliśmy darmowy plik PDF z grą w wersji świątecznej. Idealnie sprawdzi się na Mikołajki i Boże Narodzenie.

Jesienna gra „Ja mam, kto ma?” została pobrana z naszej strony ponad 20 tysięcy razy. Postanowiliśmy więc przygotować również na Mikołajki i Boże Narodzenie. Dostępna jest również wersja na zimę (kliknij TUTAJ, aby pobrać inne zestawy za darmo)

Świąteczna gra „Ja mam, kto ma?” składa się z 28 kart. Zasady gry znajdują się poniżej. Podobnie jak plik do pobrania. W naszym sklepie można nabyć również 10 innych zestawów za jedyne 10 zł.

Kup 10 zestawów „Ja mam, kto ma?” za jedyne 10 zł

,

„Ja mam, kto ma?” na Mikołajki i Boże Narodzenie

"Ja mam, kto ma?" do druku za darmo
Gra „Ja mam, kto ma?” do druku

Poniżej znajduje się link do pobrania pliku PDF do druku. Zachęcamy również do przejrzenia innych materiałów dostępnych za darmo.

KUP ZIMOWY ZESTAW KART PRACY – 100 stron za 7 zł

Pobierz “Świąteczne "Ja mam, kto ma?"”

Ja-mam-kto-ma-swieta.pdf – Pobrano 16954 razy – 2,89 MB

„Ja mam, kto ma?” jak grać?

Gra „Ja mam, kto ma?” świetnie sprawdza się przede wszystkim w większych grupach – w przedszkolu i szkołach. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Kto ma.,,” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty.

Przykładowa rozgrywka:
Gracz 1: Ja mam sanie mikołaja. Kto ma niebieski prezent?
Gracz 2: Ja mam niebieski prezent. Kto ma choinkę?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo