Świątek Gauff transmisja za darmo. Oglądaj live stream z finału Roland Garros

Iga Świątek – Coco Gauff transmisja online i w TV. Gdzie oglądać finał Roland Garros? Mecz na żywo pokaże zarówno telewizja Eurosport 1, jak i TVN, dzięki czemu transmisja i live stream w internecie dostępny będzie za darmo.

Gdzie oglądać finał Roland Garros?

Iga Świątek wygrała ostatnie 33 mecze i dzięki temu wyrównała rekord Sereny Williams z XXI wieku w liczbie zwycięstw z rzędu. Jeśli 21-latka wygra finał Roland Garros, to ustanowi samodzielny rekord. Na to liczymy!

A zwycięstwo w French Open smakuje wybornie. Iga Świątek przekonała się o tym w 2020 roku, gdy po raz pierwszy odniosła zwycięstwo w wielkim szlemie. Wtedy była to pewnego rodzaju niespodzianka, ale dziś Iga Świątek jest już w zupełnie innym miejscu. Jest liderką rankingu WTA i faworytką finału.

French Open to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie. Odbywający się corocznie w Paryżu, jest jednym z czterech turniejów wielkoszlemowych. Roland Garros po raz pierwszy odbył się w 1891 roku i od tego czasu był rozgrywany co roku, z wyjątkiem lat 1942-1945 z powodu II wojny światowej.

,

W 2022 roku odbywa się 121. edycja French Open, a pula nagród wynosi aż 43, 6 mln euro. Do tej pory Iga Świątek zarobiła ponad 2,5 miliona euro, a jeśli wygra finał Roland Garros to dołoży do tego jeszcze 2,2 mln euro!

Świątek Gauff transmisja
Mecz Igi Świątek na żywo w Eurosporcie i TVN

W dotychczasowych meczach na French Open Iga Świątek pokonała kolejno Łesię Curenko, Alison RIske, Dankę Kovinić, Qinwen Zheng, Jessicę Pegulę oraz Darię Kasatkinę. Cori Gauff to Amerykanka, która zajmuje obecnie Do tej pory mecze Świątek i Gauff odbywały się dwukrotnie. W maju 2021 podczas WTA Rzym oraz w marcu 2022 podczas WTA Miami. Oba pojedynki wygrała Polka.

Świątek Gauff transmisja online za darmo

Gdzie i kiedy obejrzeć finał Roland Garros? Mecz Świątek na żywo już dzisiaj o godzinie 15:00. Transmisję z meczu Świątek – Gauff przeprowadzi telewizja Eurosport 1 oraz TVN. – Iga Świątek na naszych oczach pisze historię polskiego sportu i chcemy, aby każdy mógł jej kibicować w najważniejszym meczu sezonu. Podjęliśmy decyzję, że sobotni finał pokażemy równolegle na antenie TVN oraz w Eurosporcie 1, a także bezpłatnie w Playerze oraz – bez reklam – w Eurosporcie Extra w Playerze. Wierzę, że wsparcie milionów kibiców będzie dodatkowym atutem najlepszej polskiej tenisistki i wspólnie przeżyjemy kolejne wspaniałe, sportowe emocje – powiedziała Dorota Żurkowska z Eurosport i TVN.

Tak jak wspomniała przedstawicielka Eurosportu i TVN, transmisja online za darmo dostępna będzie na Playerze. Osoby przebywające za granicą mogą skorzystać również z platformy WP Pilot, która udostępnia TVN na żywo w internecie za free.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo