Świeca adwentowa kolorowanki do druku (szablony, rysunek)

Świeca adwentowa do druku. Pobierz darmowe kolorowanki i szablony świeczek i stwórz świąteczny rysunek. Dostępnych jest kilkanaście wzorów, a każda kolorowanka ze świecami adwentowymi dla dzieci i dorosłych pozwoli w miły sposób spędzić przedświąteczny czas.

Karty pracy o Mikołaju

PDF do druku
42 strony z kartami pracy o Mikołaju. Poziom zadań jest zróżnicowany, dostosowany do wszystkich grup przedszkolnych. Zestaw zawiera również szablony, kolorowanki i wyklejanki. Karty pracy wysyłane są w pliku PDF do samodzielnego wydruku.

Świece adwentowe kolorowanka

Jak wydrukować kolorowanki ze świecami adwentowymi?

Każda kolorowanka ze świecami została umieszczona w poniższym pliku PDF, który możesz pobrać za darmo. Istnieje również możliwość zapisu lub wydruku dowolnego szablonu. Zdecyduj, które kolorowanki podobają Ci się najbardziej, a następnie skorzystaj z opcji wydrukowania.

Pobierz “Świece adwentowe”

swiece-adwentowe-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 522 razy – 3,07 MB

Świece adwentowe i kolorowanki do wydrukowania to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną w okresie świątecznym. Dlatego przygotowaliśmy szablony, które pozwolą stworzyć rysunki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To świetny sposób, aby odstresować się w czasie Adwentu i oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo