Święto Kina już 30.10. Bilety na każdy film po 10 zł. Idealna okazja na rodzinny wypad

Święto Kina to doskonała okazja na rodzinny wypad do kina. W niedzielę 30 października 2022 roku bilety na filmy można zakupić w cenie 10 zł! W ostatnim czasie sporo osób przestało chodzić do kina, więc jest to doskonała okazja, aby w niskiej cenie nadrobić zaległości.

Nie da się ukryć, że obecne zmagamy się z bardzo trudnymi czasami i wiele osób nie może pozwolić sobie na regularne odwiedzanie kin. Wypad całą rodziną to zazwyczaj koszt ponad 100 zł i to licząc same bilety, a wiadomo, że często dochodzą do tego przekąski i napoje, a to przynajmniej drugie tyle. Nie jest więc to tania rozrywka.

Po pandemii wiele osób przestało chodzić do kina. Często repertuar pozostawia wiele do życzenia, a poza tym w dzisiejszych czasach sporo ludzi sięga po seriale i filmy na platformach VOD jak Netflix, HBO GO, Disney Plus czy Amazon Prime.

W niedzielę 30 października obchodzimy jednak Święto Kina, dzięki czemu można wybrać się na film do kina w bardzo niskiej cenie. W całej Polsce w najpopularniejszych kinach można kupić bilety za 10 zł na dowolny film. Do akcji przyłączyło się m.in. Multikino, Helios czy Cinema City.

Święto Kina 2022 to doskonała okazja, aby wyjść całą rodziną na wybrany film. A co w repertuarze jeśli chodzi o bajki i filmy familijne? Jeśli chodzi o wyjście z młodszymi dziećmi to można obejrzeć m.in. Mama Mu wraca do domu, Mia i ja, Tedi i Szmaragdowa Tablica oraz Kopciuszek i kamień życia.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo