Święto Kina już 30.10. Bilety na każdy film po 10 zł. Idealna okazja na rodzinny wypad

Święto Kina to doskonała okazja na rodzinny wypad do kina. W niedzielę 30 października 2022 roku bilety na filmy można zakupić w cenie 10 zł! W ostatnim czasie sporo osób przestało chodzić do kina, więc jest to doskonała okazja, aby w niskiej cenie nadrobić zaległości.

Nie da się ukryć, że obecne zmagamy się z bardzo trudnymi czasami i wiele osób nie może pozwolić sobie na regularne odwiedzanie kin. Wypad całą rodziną to zazwyczaj koszt ponad 100 zł i to licząc same bilety, a wiadomo, że często dochodzą do tego przekąski i napoje, a to przynajmniej drugie tyle. Nie jest więc to tania rozrywka.

Po pandemii wiele osób przestało chodzić do kina. Często repertuar pozostawia wiele do życzenia, a poza tym w dzisiejszych czasach sporo ludzi sięga po seriale i filmy na platformach VOD jak Netflix, HBO GO, Disney Plus czy Amazon Prime.

W niedzielę 30 października obchodzimy jednak Święto Kina, dzięki czemu można wybrać się na film do kina w bardzo niskiej cenie. W całej Polsce w najpopularniejszych kinach można kupić bilety za 10 zł na dowolny film. Do akcji przyłączyło się m.in. Multikino, Helios czy Cinema City.

,

Święto Kina 2022 to doskonała okazja, aby wyjść całą rodziną na wybrany film. A co w repertuarze jeśli chodzi o bajki i filmy familijne? Jeśli chodzi o wyjście z młodszymi dziećmi to można obejrzeć m.in. Mama Mu wraca do domu, Mia i ja, Tedi i Szmaragdowa Tablica oraz Kopciuszek i kamień życia.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo