Święto Niepodległości: karty pracy, napis, girlanda, medale i odznaki do druku

Święto Niepodległości napis girlanda do druku

Święto Niepodległości w przedszkolu i szkole to czas, w którym przydadzą się różnego rodzaju dekoracje. Staramy się ułatwiać pracę nauczycielom i przygotowaliśmy kolejny zestaw materiałów do pobrania, który przyda się na Święto Niepodległości. Znajdują się w nim karty pracy, napis, girlanda i medale do druku.

Materiały na 11 listopada, czyli Święto Niepodległości można pobrać za darmo. Poniżej znajdziesz linki do pobrania plików PDF. Co przygotowaliśmy? Mamy dla Was karty pracy o Polsce, napis w postaci girlandy „Święto Niepodległości” oraz medale lub odznaki do druku.

Pobierz za darmo: Cyfry – karty klamerkowe do druku

Karty pracy o Polsce do druku

Przede wszystkim zachęcamy do pobierania kart pracy o Polsce. Jest to zestaw, który na naszej stronie dostępny jest już od maja, ale cieszy się dużym zainteresowaniem i świetnie sprawdzi się również na Święto Niepodległości.

,
Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Karty pracy na Święto Niepodległości – 11 listopada

Zestaw kart pracy dla przedszkolaków składa się z 22 stron. Znajdują się w nim: Karty pokazowe, Znajdź drogę, Połącz pary, Policz, Policz i pokoloruj, Rysuj po śladzie, Wykreślanka, Sekwencje ,Sylaby, Kolorowanka oraz Puzzle.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ KARTY PRACY O POLSCE

Święto Niepodległości napis do druku (girlanda)

Jako dekoracje sali w przedszkolu lub szkole można wydrukować ładny napis „Święto Niepodległości”. Przygotowaliśmy girlandę do druku, którą można wyciąć i powiesić na ścianie.

Święto Niepodległości napis girlanda do druku
Święto Niepodległości – napis, girlanda do druku

Plik PDF z napisem do druku zawiera jedną literę na stronie A4, dzięki czemu uda się uzyskać wyraźny i duży napis „Święto Niepodległości”.

Pobierz “Święto Niepodległości napis”

swieto-niepodleglosci-napis.pdf – Pobrano 11604 razy – 563,49 KB

Flaga, kontury i mapa Polski do druku

Potrzebujesz mapę Polski do druku? A może tylko jej kontury lub kolorowankę? Przygotowaliśmy darmowy plik PDF z różnymi szablonami.

POBIERZ MAPY POLSKI DO DRUKU

Ponadto oferujemy również szablon flagi Polski.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ FLAGĘ POLSKI

Medale i odznaki na „Święto Niepodległości”

Święto Niepodległości to idealna okazja, aby porozmawiać z dziećmi o Polsce i patriotyzmie. Na koniec scenariusza zajęć można dzieciom rozdać przygotowane medale lub odznaki. My przygotowaliśmy wersję dla chłopców „Jestem Polakiem” oraz dla dziewczynek „Jestem Polką”.

Święto Niepodległości medale i odznaki

POBIERZ ODZNAKI DO DRUKU

Mamy nadzieję, że materiały do pobrania ułatwią pracę w Święto Niepodległości 11 listopada. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi pomocami dydaktycznymi dostępnymi na naszej stronie.

Polska medale do druku

Na Święto Niepodległości przydają się również piosenki o Polsce. W naszym serwisie możesz pobrać teksty do druku. Największym zainteresowaniem cieszy się utwór „Co to jest niepodległość?” autorstwa Zozi.

Tekst Hymnu Polski

Zapraszamy również do pobierania tekstu Hymnu Polski do wydruku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ PLIK PDF DO WYDRUKU

Mazurek Dąbrowskiego do druku. Tekst Hymnu Polski
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo