Święto Niepodległości: karty pracy, napis, girlanda, medale i odznaki do druku

Święto Niepodległości napis girlanda do druku

Święto Niepodległości w przedszkolu i szkole to czas, w którym przydadzą się różnego rodzaju dekoracje. Staramy się ułatwiać pracę nauczycielom i przygotowaliśmy kolejny zestaw materiałów do pobrania, który przyda się na Święto Niepodległości. Znajdują się w nim karty pracy, napis, girlanda i medale do druku.

Materiały na 11 listopada, czyli Święto Niepodległości można pobrać za darmo. Poniżej znajdziesz linki do pobrania plików PDF. Co przygotowaliśmy? Mamy dla Was karty pracy o Polsce, napis w postaci girlandy „Święto Niepodległości” oraz medale lub odznaki do druku.

Pobierz za darmo: Cyfry – karty klamerkowe do druku

Polecamy również:
-14% Jesienne karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% Sylaby karty do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Karty pracy o Polsce do druku

Przede wszystkim zachęcamy do pobierania kart pracy o Polsce. Jest to zestaw, który na naszej stronie dostępny jest już od maja, ale cieszy się dużym zainteresowaniem i świetnie sprawdzi się również na Święto Niepodległości.

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Karty pracy na Święto Niepodległości – 11 listopada

Zestaw kart pracy dla przedszkolaków składa się z 22 stron. Znajdują się w nim: Karty pokazowe, Znajdź drogę, Połącz pary, Policz, Policz i pokoloruj, Rysuj po śladzie, Wykreślanka, Sekwencje ,Sylaby, Kolorowanka oraz Puzzle.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ KARTY PRACY O POLSCE

Kup na drukatek.pl

Święto Niepodległości napis do druku (girlanda)

Jako dekoracje sali w przedszkolu lub szkole można wydrukować ładny napis „Święto Niepodległości”. Przygotowaliśmy girlandę do druku, którą można wyciąć i powiesić na ścianie.

Święto Niepodległości napis girlanda do druku
Święto Niepodległości – napis, girlanda do druku

Plik PDF z napisem do druku zawiera jedną literę na stronie A4, dzięki czemu uda się uzyskać wyraźny i duży napis „Święto Niepodległości”.

Pobierz “Święto Niepodległości napis”

swieto-niepodleglosci-napis.pdf – Pobrano 9911 razy – 563,49 KB

Kontury i mapa Polski do druku

Potrzebujesz mapę Polski do druku? A może tylko jej kontury lub kolorowankę? Przygotowaliśmy darmowy plik PDF z różnymi szablonami.

POBIERZ MAPY POLSKI DO DRUKU

Medale i odznaki na „Święto Niepodległości”

Święto Niepodległości to idealna okazja, aby porozmawiać z dziećmi o Polsce i patriotyzmie. Na koniec scenariusza zajęć można dzieciom rozdać przygotowane medale lub odznaki. My przygotowaliśmy wersję dla chłopców „Jestem Polakiem” oraz dla dziewczynek „Jestem Polką”.

Święto Niepodległości medale i odznaki

POBIERZ ODZNAKI DO DRUKU

Mamy nadzieję, że materiały do pobrania ułatwią pracę w Święto Niepodległości 11 listopada. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi pomocami dydaktycznymi dostępnymi na naszej stronie.

Polska medale do druku

Na Święto Niepodległości przydają się również piosenki o Polsce. W naszym serwisie możesz pobrać teksty do druku. Największym zainteresowaniem cieszy się utwór „Co to jest niepodległość?” autorstwa Zozi.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo