Święto Niepodległości: karty pracy, napis, girlanda, medale i odznaki do druku

Święto Niepodległości napis girlanda do druku

Święto Niepodległości w przedszkolu i szkole to czas, w którym przydadzą się różnego rodzaju dekoracje. Staramy się ułatwiać pracę nauczycielom i przygotowaliśmy kolejny zestaw materiałów do pobrania, który przyda się na Święto Niepodległości. Znajdują się w nim karty pracy, napis, girlanda i medale do druku.

Materiały na 11 listopada, czyli Święto Niepodległości można pobrać za darmo. Poniżej znajdziesz linki do pobrania plików PDF. Co przygotowaliśmy? Mamy dla Was karty pracy o Polsce, napis w postaci girlandy “Święto Niepodległości” oraz medale lub odznaki do druku.

Pobierz za darmo: Cyfry – karty klamerkowe do druku

Karty pracy o Polsce do druku

Przede wszystkim zachęcamy do pobierania kart pracy o Polsce. Jest to zestaw, który na naszej stronie dostępny jest już od maja, ale cieszy się dużym zainteresowaniem i świetnie sprawdzi się również na Święto Niepodległości.

Karty pracy na Święto Niepodległości – 11 listopada

Zestaw kart pracy dla przedszkolaków składa się z 22 stron. Znajdują się w nim: Karty pokazowe, Znajdź drogę, Połącz pary, Policz, Policz i pokoloruj, Rysuj po śladzie, Wykreślanka, Sekwencje ,Sylaby, Kolorowanka oraz Puzzle.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ KARTY PRACY O POLSCE

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Święto Niepodległości napis do druku (girlanda)

Jako dekoracje sali w przedszkolu lub szkole można wydrukować ładny napis “Święto Niepodległości”. Przygotowaliśmy girlandę do druku, którą można wyciąć i powiesić na ścianie.

Święto Niepodległości napis girlanda do druku
Święto Niepodległości – napis, girlanda do druku

Plik PDF z napisem do druku zawiera jedną literę na stronie A4, dzięki czemu uda się uzyskać wyraźny i duży napis “Święto Niepodległości”.

Pobierz “Święto Niepodległości napis” swieto-niepodleglosci-napis.pdf – Pobrano 3054 razy – 563 KB

Medale i odznaki na “Święto Niepodległości”

Święto Niepodległości to idealna okazja, aby porozmawiać z dziećmi o Polsce i patriotyzmie. Na koniec scenariusza zajęć można dzieciom rozdać przygotowane medale lub odznaki. My przygotowaliśmy wersję dla chłopców “Jestem Polakiem” oraz dla dziewczynek “Jestem Polką”.

Święto Niepodległości medale i odznaki

Pobierz “Medale Polska” polska-medale.pdf – Pobrano 6186 razy – 2 MB

Mamy nadzieję, że materiały do pobrania ułatwią pracę w Święto Niepodległości 11 listopada. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi pomocami dydaktycznymi dostępnymi na naszej stronie.

Polska medale do druku
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.