Sygnalizacja Świetlna kolorowanka. Szablon i rysunek w PDF

Sygnalizacja świetlna kolorowanki do druku. Przygotowane przez rodzicielskieinspiracje.pl przydadzą się podczas zajęć w przedszkolu lub omawianiu z dziećmi zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Bezpieczeństwo na drodze to jeden z najważniejszych tematów omawianych zazwyczaj na początku roku szkolnego w przedszkolu i szkole podstawowej. Temat ten oczywiście jest poruszany przez rodziców. Kolorowanka z sygnalizacją świetlną będzie doskonałym dodatkiem do prowadzonych zajęć z tematy zasad bezpieczeństwa na drodze.

Poniżej możesz pobrać plik PDF zawierający trzy szablony sygnalizacji świetlnej. Każdy sygnalizator można wydrukować i pokolorować. Może również służyć jako podstawa do prac plastycznych. Dostępne są zarówno sygnalizatory świetlne w ruchu samochodowym, jak i sygnalizator przejścia dla pieszych. Ponadto w naszym serwisie możesz pobrać kolorowankę ze znakiem drogowym informującym o przejściu dla pieszych.

Sygnalizacja świetlna szablony i kolorowanki do druku

Poniżej znajdują się trzy różne szablony sygnalizacji świetlnej zawierające trzy rodzaje świateł obowiązujących w ruchu drogowym. Można je użyć jako kolorowankę lub szablon do pracy plastycznej. Dziecko może również dorysować dowolne elementy i stworzyć rysunek według własnej wyobraźni.

,

Zapraszamy do pobierania pliku PDF z sygnalizacją świetlną do druku. Poniżej znajduje się również kolorowanka z sygnalizatorem przejścia dla pieszych.

Pobierz “Sygnalizacja świetlna kolorowanki”

sygnalizacja-swietlna.pdf – Pobrano 3987 razy – 68,09 KB

Sygnalizator przejścia dla pieszych do druku

Poniżej możesz pobrać kolorowankę z przejściem dla pieszych.

Sygnalizacja przejście dla pieszych kolorowanka
Przejście dla pieszych kolorowanka i szablon do druku

Pobierz “Sygnalizator przejście dla pieszych”

sygnalizacja-przejscie-dla-pieszych.pdf – Pobrano 3436 razy – 16,26 KB
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo