Sylwester 2022 online z Dwójką i Polsatem na żywo za darmo

Sylwester z Dwójką online, a może Sylwester 2022 z Polsatem na żywo? Gdzie oglądać transmisje z koncertów w Zakopanem i z Chorzowa w TVP 2 i Polsat? Włącz darmowy live stream i baw się w noc sylwestrową.

Sylwester z Dwójką na żywo online. TVP 2 stream

TVP 2 Sylwester Marzeń na żywo. Początek transmisji z koncertu nastąpi w piątek o godzinie 20:00. Sylwester z Dwójką ponownie zawita do Zakopanego. Tysiące ludzi pojawi się pod sceną, aby posłuchać koncertów na żywo, a miliony będą bawić się na domówkach oglądając Sylwester z Dwójką w TV lub internecie.

TVP 2 live stream za darmo udostępnia na WP Pilot i to właśnie tam można obejrzeć Sylwester z Dwójką online za free. Również za granicą. Najprawdopodobniej transmisja dostępna będzie również na platformie TVP Stream.

TVP 2 zadbało o to, aby Sylwester z Dwójką był niezwykle magiczny. Ze sceny w Zakopanem zaśpiewają polskie i zagraniczne gwiazdy.

,

TVP 2 Sylwester na żywo poprowadzą Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Norbi, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska.

Sylwester z Polsatem online na żywo

Telewizja Polsat oczywiście również organizuje Sylwester 2021 na żywo. Początek koncertu w TV o godzinie 20:00. Impreza odbędzie się w Chorzowie, a całość na żywo pokaże telewizja Polsat. Co wiemy o koncercie?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 na żywo odbędzie się w Chorzowie. To dobra wiadomość dla fanów, bo rok temu koncert organizowany był w studiu telewizyjnym. Polsat na Sylwestra 2022 zaprosił m.in takich artystów jak. Cleo, Doda, Beata Kozidrak i Bajm, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska. To oczywiście tylko część artystów, których występ uświetni Sylwester z Polsatem na żywo.

Sylwester online. Gdzie oglądać TVP 2 i Polsat stream w internecie?

Większość osób oczywiście ma możliwość oglądania koncertów sylwestrowych w telewizji i w ten sposób powita Nowy Rok. Część osób woli jednak live streming w internecie, jak choćby osoby, które chcą obejrzeć Sylwester z Dwójką i Sylwester z Polsatem na żywo online.

Włączenie koncertów w TV i internecie jednocześnie pozwala wybierać najciekawszą muzykę, która zapewni odpowiedni nastrój na imprezach. Zarówno TVP 2, jak i Polsat Sylwester na żywo udostępniają na WP Pilot. Stream dostępny jest za darmo, na żywo, również za granicą.

A Wy jak powitacie Nowy Rok? Z własną playlistą muzyczną, czy jednak włączycie Sylwester z Dwójką w TVP 2 lub Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie?

Z największych polskich kanałów TV po raz kolejny koncertu sylwestrowego nie organizuje telewizja TVN, która postawiła na filmy.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo