Sylwester 2021 z Dwójką i Polsatem online na żywo za darmo

Sylwester z Dwójką online, a może Sylwester 2021 z Polsatem na żywo? Gdzie oglądać transmisje z koncertów w Zakopanem i Chorzowa w TVP 2 i Polsat? Włącz darmowy live stream i baw się w noc sylwestrową.

Rok temu organizacja koncertów w Sylwestra była mocno ograniczona w związku z obostrzeniami. I choć ciężko było zapewnić odpowiedni klimat i atmosferę, to TVP 2 i Polsat zorganizowały koncerty przy których przed telewizorami bawiły się miliony ludzi. W 2021 roku będzie podobnie. Zobacz gdzie oglądać Sylwester 2021 na żywo w TV.

Sylwester z Dwójką na żywo online. TVP 2 stream

TVP 2 Sylwester Marzeń na żywo. Początek transmisji z koncertu nastąpi w piątek o godzinie 20:00. Sylwester z Dwójką wraca do Zakopanego. Tysiące ludzi pojawi się pod sceną, aby posłuchać koncertów na żywo, a miliony będą bawić się na domówkach oglądając Sylwester z Dwójką w TV lub internecie.

TVP 2 live stream za darmo udostępnia na WP Pilot i to właśnie tam można obejrzeć Sylwester z Dwójką online za free. Również za granicą. Najprawdopodobniej transmisja dostępna będzie również na platformie TVP Stream.

TVP 2 zadbało o to, aby Sylwester z Dwójką był niezwykle magiczny. Ze sceny w Zakopanem zaśpiewają polskie i zagraniczne gwiazdy. W tym tygodniu Jacek Kurski poinformował, że usłyszymy m.in. Jasona Darulo.

„Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP” – napisał na Twitterze Jacek Kurski.

„Chcę Was zaprosić na Sylwestra Marzeń w Dwójce. Do zobaczenia” – zwrócił się do widzów Jason Darulo.

Ponadto Sylwester z Dwójką na żywo to także koncerty takich artystów jak m.in. Thomas Anders, Julio Iglesias Junior & Nuno Resende, Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, Mig, Defis, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel i Sławomir.

TVP 2 Sylwester na żywo poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski i Norbi.

Sylwester z Polsatem online na żywo

Telewizja Polsat oczywiście również organizuje Sylwester 2021 na żywo. Początek koncertu w TV o godzinie 20:00. Impreza odbędzie się w Chorzowie, a całość na żywo pokaże telewizja Polsat. Co wiemy o koncercie?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 na żywo odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To dobra wiadomość dla fanów, bo rok temu koncert organizowany był w studiu telewizyjnym. Polsat na Sylwestra 2021 zaprosił m.in. Cleo, Dodę, Viki Gabor, Dawida Kwiatkowskiego, Akcent, Ewelinę Lisowską Dr. Albana, Michała Wiśniewskiego, Enej, Pawła Domagałę, Golec uOrkiestrę, Michała Szpaka, Ewelinę Lisowską i Bajm. To oczywiście tylko część artystów, których występ uświetni Sylwester z Polsatem na żywo.

Sylwester online. Gdzie oglądać TVP 2 i Polsat stream w internecie?

Większość osób oczywiście ma możliwość oglądania koncertów sylwestrowych w telewizji i w ten sposób powita Nowy Rok. Część osób woli jednak live streming w internecie, jak choćby osoby, które chcą obejrzeć Sylwester z Dwójką i Sylwester z Polsatem na żywo online.

Włączenie koncertów w TV i internecie jednocześnie pozwala wybierać najciekawszą muzykę, która zapewni odpowiedni nastrój na imprezach. Zarówno TVP 2, jak i Polsat Sylwester na żywo udostępniają na WP Pilot. Stream dostępny jest za darmo, na żywo, również za granicą.

A Wy jak powitacie Nowy Rok? Z własną playlistą muzyczną, czy jednak włączycie Sylwester z Dwójką w TVP 2 lub Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie?

Z największych polskich kanałów TV po raz kolejny koncertu sylwestrowego nie organizuje telewizja TVN, która postawiła na filmy.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general