Sylwester online za darmo. Jak oglądać koncerty na żywo w internecie?

Sylwester online za darmo to możliwość oglądania koncertów z Zakopanem i Chorzowa, które organizuje TVP 2 i Polsat. Podczas domówki warto sięgnąć po dobrą muzykę. Jedni obejrzą Sylwestra z Dwójką lub Polsatem, inni sięgną po playlisty spotify lub specjalne miksy na Youtube.

Zobacz również:

Sylwester w TV w TVP 2 i Polsacie

Większość z nas Sylwestra spędzi w domu na spotkaniu z najbliższą rodziną lub znajomymi. Często takim imprezom towarzyszą koncerty organizowane przez stacje telewizyjne. Kiedyś wybór był pomiędzy TVP, Polsatem i TVN. Od pewnego czasu tylko dwie telewizje organizują swoje imprezy: TVP 2 i Polsat.

Podobnie jest w 2023 roku. Sylwester Marzeń z Dwójką na żywo wystartuje o 19:50, a Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem o godzinie 20:00. Transmisje można oczywiście oglądać w TV.

,

Kto wystąpi na Sylwestrze z Dwójką?

W Zakopanem na Sylwestrze Marzeń z Dwójką na żywo wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Zenek Martyniuk, Justyna Steczkowska, Blanka, Roksana Węgiel, Daria Marx, Cleo, Viki Gabor, Becky Sangolo, Paweł Kozicz, Kasia Moś, Mike & Laurent, Radek Liszewski & Weekend, Karolina Stanisławczyk, Pectus, Dominik Dudek, Łukasz Drapała, S.T.S.B. fka Fun Factory, Enso, Leon Myszkowski, Sławomir, Kajra, Marco Bocchino, Piękni i Młodzi, Tomash.

Imprezę „Sylwester Marzeń z Dwójką” 2023/2024 poprowadzą Izabella Krzan, Tomasz Kammel oraz Rafał Brzozowski.

Kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów?

Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2023/2024 wystąpią zarówno polskie jak i zagraniczne gwiazdy. Wśród nich znajdą się Matteo Bocelli, Doda, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Kayah, Golec uOrkiestra, Skolim, Feel, Enej, Urszula, Oskar Cyms, Marcin Miller BOYS, Lady Pank, Majka Jeżowska, Tribbs & Kubańczyk, Danzel, Michał Kwiatkowski, Bum Bum Orkestar oraz Fiśbanda.

Imprezę poprowadzą dwie pary prezenterów: Marcelina Zawadzka i Krzysztof Ibisz oraz Angieszka Kołodziejska i Adam Zdrójkowski.

Sylwester online za darmo. Oglądaj live stream w internecie za free

Osoby przebywające za granicą lub chcących puścić muzykę z laptopa czy smartfona, szukają transmisji w internecie. Dobra wiadomość jest taka, że Sylwester online za darmo można oglądać legalnie. I to zarówno w przypadku Polsatu, jak i Dwójki.

Przede wszystkim zarówno TVP 2, jak i Polsat live stream udostępniają platformie WP Pilot. Ponadto sylwester z Polsatem można obejrzeć na Polsat BOX Go, a Sylwester z Dwójką na TVP VOD.

To doskonały sposób, aby móc posłuchać na żywo muzyki z Zakopanem lub Chorzowa.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo