Sylwester z Dwójką online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć stream z TVP2 w internecie?

Sylwester z Dwójką na żywo online za darmo. Jak i gdzie obejrzeć koncert z Zakopanem w internecie. Transmisja oczywiście w TVP 2, a live stream dostępny jest za free.

TVP 2: Sylwester Marzeń z Dwójką 2023

Telewizja TVP 2 koncert sylwestrowy w tym roku organizuje w Zakopanem. Transmisję będzie można oglądać od godziny 20:00. Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką? Nie zabraknie największych gwiazd i hitów. TVP potwierdziła, że na scenie pojawi się m.in. Black Eyed Peas.

Ponadto usłyszymy takich artystów jak m.in. Sara James, Viki Gabor, Daria, Zenon Martyniuk z zespołęm, Justyna Steczkowska, Marino, Edyta Góniak z synem, Sławomir, Kajra, Maja Hyży, Kombi, Felivers, karawana Don Vasyla, Golec uOrkistra. Pojawi się również ukraiński zespół Dzidzio.

Jak widać będzie się działo i z pewnością sporo imprez Sylwestrowych toczyć będzie się właśnie w rytm muzyki Sylwestra z Dwójką. Poprowadzą go Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Norbi, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska.

Sylwester z Dwójką online na żywo. Jak oglądać TVP 2 za darmo bez limitu?

Oczywiście większość osób włączy telewizor i ustawi kanał TVP 2, aby obejrzeć Sylwester Marzeń 2022. Nie każdy jednak będzie miał dostęp do TV podczas imprezy i dlatego obejrzą Sylwester z Dwójką online. Jak i gdzie oglądać live stream bez limitu?

Sylwester z Dwójką na żywo można obejrzeć na WP Pilot, która udostępnia TVP 2 online za darmo bez limitu. Inną opcją jest aplikacja TVP GO, która również udostępnia telewizję na żywo i pozwoli oglądać Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023 online za darmo.

Włącz live stream

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WŁĄCZYĆ LIVE STREAM NA WP PILOT

Powtórka Sylwestra Marzeń z Dwójką

Sporo osób często szuka powtórki koncertów sylwestrowych. Telewizja TVP 2 Sylwestra Marzeń wyemituje w formie powtórki 35 minut po północy. Zapis koncertu z pewnością trafi na TVP VOD, a niektóre występy pojawią się zapewne również na platformie Youtube.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo