Sylwester z Dwójką online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć stream z TVP2 w internecie?

Sylwester z Dwójką na żywo online za darmo. Jak i gdzie obejrzeć koncert z Zakopanem w internecie. Transmisja oczywiście w TVP 2, a live stream dostępny jest za free.

TVP 2: Sylwester Marzeń z Dwójką 2023/2024

Telewizja TVP 2 koncert sylwestrowy w tym roku organizuje w Zakopanem. Transmisję będzie można oglądać od godziny 19:50. Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką? Nie zabraknie największych gwiazd i hitów.

Na scenie pojawi się wiele znanych artystów. Wśród nich znajdą się Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Sławomir, Kajra, Viki Gabor, Zenek Martyniuk, Blanka, Roksana Węgiel, Leon Myszkowski, Daria Marx, Marco Bocchino, Piękni i Młodzi, Weekend, Mike & Laurent, Tomash, Karolina Stanisławczyk, Pectus, Afromental, Red Lips, Joanna Liszowska, Dominik Dudek, Łukasz Drapała, Becky Sangolo, Paweł Kozicz, oraz S.T.S.B. fka Fun Factory. Dodatkowo, na scenie pojawi się zagraniczna gwiazda – niemiecka grupa Fun Factory, znana z lat 90. 

Jak widać będzie się działo i z pewnością sporo imprez Sylwestrowych toczyć będzie się właśnie w rytm muzyki Sylwestra z Dwójką. Poprowadzą go Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Norbi, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska.

,

Sylwester z Dwójką online na żywo. Jak oglądać TVP 2 za darmo bez limitu?

Oczywiście większość osób włączy telewizor i ustawi kanał TVP 2, aby obejrzeć Sylwester Marzeń 2023. Nie każdy jednak będzie miał dostęp do TV podczas imprezy i dlatego obejrzą Sylwester z Dwójką online. Jak i gdzie oglądać live stream bez limitu?

Sylwester z Dwójką na żywo można obejrzeć nana TVP VOD lub WP Pilot, która udostępnia TVP 2 online za darmo bez limitu. Inną opcją jest aplikacja TVP GO, która również udostępnia telewizję na żywo i pozwoli oglądać Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023 online za darmo.

Włącz live stream

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WŁĄCZYĆ LIVE STREAM NA TVP VOD

Powtórka Sylwestra Marzeń z Dwójką

Sporo osób często szuka powtórki koncertów sylwestrowych. Telewizja TVP 2 Sylwestra Marzeń wyemituje w formie powtórki 35 minut po północy. Zapis koncertu z pewnością trafi na TVP VOD, a niektóre występy pojawią się zapewne również na platformie Youtube.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo