Sylwester z Polsatem online za darmo. Jak i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Sylwester z Polsatem na żywo online za darmo. Live stream w internecie dostępny jest za free, w legalny sposób. Zobacz jak oglądać telewizję Polsat na żywo za darmo.

OGLĄDAJ LIVE STREAM <- KLIKNIJ

Już dzisiaj żegnamy 2022 rok i powitamy 2023 rok. Wiele imprez sylwestrowych odbywa się przy koncertach, które można oglądać w telewizji. Sylwester z Polsatem na żywo odbywa się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Transmisja z koncertu na żywo w Polsacie, Polsacie 2 i Polsacie News rozpocznie się o godzinie 20:00. Sylwestra na żywo poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska.

Sylwester z Polsatem online za darmo można oglądać w legalny sposób. Live stream za free udostępnia platforma WP Pilot. Co ważne można tam oglądać również Sylwestra z Dwójką na żywo w internecie. Streaming opublikuje również Polsat BOX Go.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 na żywo

A kto wystąpi podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów? Będą to m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Powtóka Sylwestra z Polsatem dostępna będzie w niedzielę, w Nowy Rok o godzinie 14:00 w Polsacie 2.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo