Sylwester z Polsatem online za darmo. Jak i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Sylwester z Polsatem na żywo online za darmo. Live stream w internecie dostępny jest za free, w legalny sposób. Zobacz jak oglądać telewizję Polsat na żywo za darmo.

OGLĄDAJ LIVE STREAM <- KLIKNIJ

Gdzie obejrzeć Sylwester z Polsatem w internecie?

Już dzisiaj żegnamy 2023 rok i powitamy 2024 rok. Wiele imprez sylwestrowych odbywa się przy koncertach, które można oglądać w telewizji. Sylwester z Polsatem na żywo odbywa się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Transmisja z koncertu na żywo w Polsacie, Polsacie 2 i Polsacie News rozpocznie się o godzinie 20:00. Sylwestra na żywo poprowadzą Marcelina Zawadzka i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Kołodziejska i Adam Zdrójkowski.

,

Sylwester z Polsatem online za darmo można oglądać w legalny sposób. Live stream za free udostępnia platforma WP Pilot. Co ważne można tam oglądać również Sylwestra z Dwójką na żywo w internecie. Streaming opublikuje również Polsat BOX Go.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 na żywo

A kto wystąpi podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów? Będą to m.in. Doda, Piotr Kupicha & Feel, Golec uOrkiestra, Oskar Cyms, Danzel, Clodie, Kuba Szmajkowski, Majka Jeżowska, Mateo Bocelli, Kayah, Smolasty, Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank, Enej, Skolim, Bum Bum Orkestar i Fiśbanda

Powtóka Sylwestra z Polsatem dostępna będzie w niedzielę, w Nowy Rok o godzinie 14:00 w Polsacie 2.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo