Szadź online za darmo. Gdzie obejrzeć? Kiedy leci, powtórki?

Serial Szadź online za darmo – gdzie oglądać? Kiedy Szadź leci w TVN, to odcinki „na żywo” za free bez logowania można obejrzeć w internecie. Zobacz kiedy lecą powtórki i przeczytaj streszczenia sezonu 2.

Szadź kiedy leci w TVN?

Serial Szadź początkowo emitowany był tylko na platformie Player. Dopiero po czasie przewidziane premierę w TVN. Taka sytuacja miała miejsce zarówno, gdy debiutował sezon 1, jak i 2.

Jesienią 2021 roku Szadź sezon 2 można oglądać już w TVN. Odcinki emitowane są w niedziele o godzinie 21:30. Ile odcinków ma sezon 2? Łącznie to siedem epizodów.

W niedzielę 24 października nastąpi emisja Szadź 2 odc. 2.

Szadź online za darmo

Gdzie obejrzeć Szadź za darmo bez logowania? Wszystkie odcinki serialu publikowane są na wspomnianej platformie Player.pl, ale dostęp do niej wymaga wykupienia choćby najtańszego pakietu. Warto się jednak zastanowić nad tą opcję, bo zyskujemy dostęp do wielu seriali, jak choćby Na Wspólnej czy Brzydula, i programów emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i powiązanych kanałach TV.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Jeśli jednak nie chcemy wykupić pakietu, to wciąż Szadź online za darmo można obejrzeć w legalny sposób. Musimy to jednak uczynić w porze emisji odcinków w telewizji. TVN online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Streszczenia odcinków serialu Szadź

Szadź 2 odc. 1 streszczenie

Po dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się w Duchnikach Piotr Wolnicki oczekuje w celi na proces.  Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że schwytała seryjnego mordercę, socjopatę, który omal nie pozbawił życia jej córki. Zeznania Joli i jej matki na pewno doprowadzą do wyroku skazującego. Czy na pewno?

Szadź 2 odc. 2 streszczenie

Po ogłoszeniu wyroku Polkowska nie daje za wygraną. Śledzi Piotra, ponieważ jest przekonana, że popełnienie przez niego kolejnej zbrodni jest tylko kwestią czasu. W drodze do Warszawy Wolnicki zabiera autostopowiczkę. W trakcie rozmowy dziewczyna rozpoznaje w nim bohatera głośnego procesu.

Szadź 2 odc. 3 streszczenie

Lila jest pewna, że Piotr coś przed nią ukrywa. Zapewnia go, że może jej zaufać i wyjawić całą prawdę o sobie.

Pod Warszawą zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny. Śledztwo prowadzi komisarz Ewelina Wrońska. Polkowska i Mrówiec pojawiają się na miejscu zbrodni, żeby sprawdzić czy jakiekolwiek ślady wskazują na Wolnickiego. Studenci, z którymi Piotr prowadzi zajęcia na uczelni dowiadują się o morderstwie. Część z nich jest przekonana, że winny jest ich wykładowca. Nieoczekiwanie jedna ze studentek zapewnia mu alibi.

Szadź 2 odc. 4 streszczenie

Wrońska informuje Mrówca i Polkowską, że sprawa śmierci młodej dziewczyny jest już wyjaśniona. Morderca zostawił list pożegnalny, w którym przyznał się do winy, a następnie popełnił samobójstwo. Agnieszka jest pewna, że Klaudia to kolejna ofiara Wolnickiego i nalega, by ponownie go przesłuchać. Do swojej teorii nie jest w stanie przekonać nawet Mrówca. Wydaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak tylko porzucenie śledztwa i wyjazd do Joli, do Londynu.

Lila przeżywa ostatnie wydarzenia. Spełniła prośbę Piotra, ale trudno jej pogodzić się z tym do czego musiała się posunąć. Wolnicki zapewnia ją, że docenia jej poświęcenie i roztacza przed nią wizję wspólnej przyszłości.

Szadź 2 odc. 5 streszczenie

Polkowska po raz kolejny naraża się komendantowi, ale dzięki rozmowie z matką Wolnickiego otrzymuje ważną wskazówkę dotyczącą przeszłości Piotra. Mrówieć i Wrońska dostają rozkaz, by definitywnie zamknąc śledztwo i nie nie wracać więcej do sprawy Wolnickiego. Agnieszka ma jednak plan, który może pomóc w przyłapaniu Piotra na gorącym uczynku.

Lila jest coraz bardziej podejrzliwa. Piotr zapewni ją jednak, że jedyne o czym marzy to rozpoczęcie z nią nowego życia. Przed wyjazdem musi jednak zakończyć kilka ważnych spraw. Jedną z nich jest walka o prawo do opieki nad synem i córką. Wolnicki informuje Monikę, że nie zamierza pozwolić, by jego dzieci wychowywały się bez ojca.

Szadź 2 odc. 6 streszczenie

Ilona spotyka się z Piotrem, by zdemaskować go jako mordercę. Polkowska i Mrówiec liczą na to, że Wolnicki nie oprze się pokusie i będzie próbował dopuścić się kolejnej zbrodni. W tym samym czasie przyjaciółka Romy zgłasza na policji jej zaginięcie. Agnieszk przesłuchuje Krysiaka. Policjanci są pewni, że wie, gdzie przebywa dziewczyna.

Monika nabiera podejrzeń wobec Lili. W obawie o bezpieczeństwo dzieci postanawia ją zwolnić.

Szadź 2 odc. 7 streszczenie

Polkowska trafia do aresztu. Mrówiec próbuje przekonać Wrońską, że ostatnie wydarzenia to efekt manipulacji Wolnickiego. Agnieszka wpadła na trop wydarzeń z przeszłości, dlatego Piotr postanowił uniemożliwić jej dalsze poszukiwania. Ewelina decyduje się przesłuchać Polkowską.

Wolnicki świętuje aresztowanie Agnieszki. Lila postanawia skorzystać z okazji, by zapytać go o to co naprawdę wydarzyło się, gdy byli nastolatkami. Podejrzewa, że wszystko w co wierzyła było kłamstwem

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general