Szadź 3 online za darmo. Gdzie obejrzeć sezon 3? Kiedy leci, powtórki?

Serial Szadź 3 online za darmo – gdzie oglądać? Kiedy Szadź sezon leci w TVN, to odcinki „na żywo” za free bez logowania można obejrzeć w internecie. Zobacz kiedy lecą powtórki i przeczytaj streszczenia sezonu 2.

Szadź sezon 3 kiedy premiera?

Serial Szadź to jedna z najpopularniejszych produkcji Player.pl. We wrześniu 2022 roku miała miejsce premiera sezonu 3 na platformie Player. Kiedy Szadź 3 poleci w TVN? Tuż po wakacjach. Sezon 3 składa się z siedmiu epizodów.

W niedzielę 15 października w TVN ukaże się Szadź 3 odc. 7. Będzie to ostatni odcinek i widzowie muszą czekać na sezon 4.

Szadź 3 kiedy leci w TVN?

Serial Szadź zawsze początkowo emitowany jest na platformie Player.pl. Dopiero po jakimś czasie trafia do ramówki telewizji TVN. Wyemitowane zostały już dwa sezony, ale Szadź 3 w TVN ukaże się nie wcześniej niż na wiosnę 2023.

,

Szadź online za darmo

Gdzie obejrzeć Szadź 3 za darmo bez logowania? Wszystkie odcinki serialu publikowane są na wspomnianej platformie Player.pl, ale dostęp do niej wymaga wykupienia choćby najtańszego pakietu. Warto się jednak zastanowić nad tą opcję, bo zyskujemy dostęp do wielu seriali, jak choćby Na Wspólnej czy Brzydula, i programów emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i powiązanych kanałach TV.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Jeśli jednak nie chcemy wykupić pakietu, to wciąż Szadź online za darmo można obejrzeć w legalny sposób. Musimy to jednak uczynić w porze emisji odcinków w telewizji. TVN online za darmo można oglądać na WP Pilot.

Streszczenia odcinków serialu Szadź sezon 3

O czym opowiadać będzie Fabuła sezonu 3? Toczy się ona wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

Poniżej pojawią się streszczenia odcinków sezonu 3.

Szadź 3 odc. 1 streszczenie

Minął rok od próby zamordowania Lilii i ucieczki Piotra. Wolnicki ukrywa się w lesie, ale jego mroczna natura nie daje o sobie zapomnieć. Umiejętnie zaciera za sobą ślady i podkłada dowody, które mogą świadczyć o jego śmierci. W przeciwieństwie do innych, w taki bieg wydarzeń nie wierzy Polkowska. Mimo, że nie pracuje już w policji, ta sprawa nie daje jej spokoju. Wie, że kwestią czasu jest, kiedy zginie kolejna osoba. Wolnicki, oficjalnie uznany przez policję za zmarłego, przyjeżdża do małej miejscowości, gdzie starać się będzie o posadę organisty.

Szadź 3 odc. 2 streszczenie

Wolnicki dzięki uprzejmości lokalnego proboszcza, zamieszkuje na plebanii i rozpoczyna pracę jako organista. Tam poznaje Karolinę. Jej mąż zniknął rok temu, kobieta nadal nie ma o nim żadnych wieści. Karolina i Piotr dobrze się ze sobą dogadują. Ich znajomości bacznie przygląda się Maciek, syn Miry, tamtejszej policjantki.

Polkowska zdobywa dowody, które mogą świadczyć o tym, że Wolnicki jednak żyje i kontaktuje się z synem. Żąda ekshumacji zwłok i wznowienia śledztwa. Czy policja pójdzie jej na rękę? W tym czasie, Piotr próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o lokalnych mieszkańcach. Obserwuje również grupę młodych osób, która właśnie przyjechała na rekolekcje.

Szadź 3 odc. 3 streszczenie

Wolnicki skutecznie wzbudza zaufanie młodej dziewczyny, która przyjechała do Srebrnej Góry na rekolekcje. Jego znajomość z Karoliną również nabiera tempa. Nie podoba się to Maćkowi, który postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czy zginie kolejna kobieta?

Szadź 3 odc. 4 streszczenie

Zeszłej nocy brutalnie zamordowano młodą dziewczynę. Polkowska jest przekonana, że za tą zbrodnią stoi Piotr. Innego zdania jest komendant, dla którego sprawa Wolnickiego jest zamknięta.

Szadź 3 odc. 5 streszczenie

W małym miasteczku ginie kolejna kobieta – Karolina. Pierwsze podejrzenia padają na nowego organistę, ale czy to on stoi za tą zbrodnią? Polkowska przyjeżdża do Srebrnej Góry, jest coraz bliżej Piotra.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo