Szczęśliwego Nowego Roku napis do druku

Szczęśliwego Nowego Roku – taki napis lub girlanda świetnie sprawdzi się na imprezie Sylwestrowej. Powitaj Nowy Rok 2024 w szampańskim nastroju i zadbaj o dekoracje podczas zabawy.

Niezależnie od tego czy spędzasz czas na imprezie ze znajomymi, czy w rodzinnym gronie, warto zadbać o to, aby Sylwestra spędzić w dobrym nastroju. Dekoracje to nieodłączny element szampańskiej zabawy. Z pewnością w wielu domach pojawią się balony i na pewno przyda się również napis Szczęśliwego Nowego Roku do druku.

Przygotowaliśmy darmowy plik PDF z takim napisem. Dodane są również wszystkie cyfry, dzięki czemu można utworzyć również napis na rok 2025 i kolejne. Poniżej możesz go pobrać. Następnie musisz wydrukować, wyciąć i ozdobić nim miejsce sylwestrowej imprezy. W miarę możliwości warto zalaminować wszystkie litery, aby napis był trwalszy. Napis „Szczęśliwego Nowego Roku 2024” najlepiej wydrukować na sztywniejszym papierze.

szczesliwego noweg roku napis do druku

Pobierz napis do druku

Pobierz “Szczęśliwego Nowego Roku”

,
szczesliwego-nowego-roku-napis.pdf – Pobrano 189 razy – 576,66 KB

Nowy Rok to czas postanowień. Większość ludzi stawia sobie nowe cele i wyzwania. Aby je zrealizować warto starannie zaplanować swój czas, a ułatwić może to kalendarz 2024 do druku. Zapraszamy do pobierania całorocznego kalendarza, jak i na poszczególne miesiące, gdzie zapiszesz swoje cele i przypilnujesz ich realizacji.

A tymczasem życzymy Szampańskiej Zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku 2024.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo