Sześć Sióstr ile odcinków? Powtórki, streszczenia szczegółowe

Serial „Sześć Sióstr” ile odcinków w Polsce? Hiszpańską produkcję można oglądać w telewizji TVP Kobieta. W naszym serwisie znajdziesz informacje na temat serialu, powtórki, obsadę, fabułę oraz szczegółowe streszczenia odcinków.

Sześć Sióstr ile odcinków ma serial?

Hiszpański serial „Sześć Sióstr” można oglądać w telewizji TVP Kobieta od czwartku do niedzieli o godzinie 20:30. Ile odcinków ma serial Sześć Sióstr? Całość składa się z 489 odcinków. Obecnie w TVP Kobieta emitowany jest sezon 2, liczący 270 odcinków. Wszystkie trwają około 45 minut.

Sześć Sióstr odc. 299 wyemitowany zostanie w piątek 22 grudnia 2023 roku. W kolejnych dniach emisja odcinków 300, 301, 302.

Powtórki odcinków serialu Sześć Sióstr

Jeśli przegapicie ostatni odcinek serialu Sześć Sióstr, to wszystkie odcinki można obejrzeć w formie powtórki. Powtórka w TVP Kobieta emitowana jest następnego dnia o godzinie 6:00. Ponadto kilka ostatnich odcinków dostępny jest online na TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo, po polsku i bez rejestracji.

,

Sześć Sióstr streszczenia odcinków

Siostry Silva są duszą towarzystwa na głównych imprezach wyższych sfer. Ładne, dobrze wychowane, miłe i wyrafinowane. Sześć sióstr cieszy się bezproblemowym życiem, dopóki straszne wydarzenie nagle nie zmieni ich losów. Siostry Silva będą musiały wspólnie walczyć o rodzinę, rzucając wyzwanie społecznym konwencjom czasów, gdy każda kobieta polegała na mężczyźnie.

Szczegółowe streszczenia najbliższych odcinków nie są dostępne.

Fabuła i obsada serialu

W roku 1913, pośród najbardziej prestiżowych wydarzeń społecznych, Siostry Silva emanują elegancją i urokem, będąc nieodłącznymi towarzyszkami wyższych sfer. Przepełnione dobrymi manierami, uroczystości i wdziękiem, te wyrafinowane i piękne kobiety cieszą się uznaniem w społeczeństwie. Jednak ich spokojne życie zostaje drastycznie zmienione przez straszne wydarzenie, które wpływa na ich dalsze losy.

W obsadzie w rolach głównych znajdują się m.in. Celia Freijeiro, Mariona Ten, María Castro.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo