Sześć Sióstr ile odcinków? Powtórki, streszczenia szczegółowe

Serial „Sześć Sióstr” ile odcinków w Polsce? Hiszpańską produkcję można oglądać w telewizji TVP Kobieta. W naszym serwisie znajdziesz informacje na temat serialu, powtórki, obsadę, fabułę oraz szczegółowe streszczenia odcinków.

Sześć Sióstr ile odcinków ma serial?

Hiszpański serial „Sześć Sióstr” można oglądać w telewizji TVP Kobieta od czwartku do niedzieli o godzinie 20:30. Ile odcinków ma serial Sześć Sióstr? Całość składa się z 489 odcinków. Obecnie w TVP Kobieta emitowany jest sezon 2, liczący 270 odcinków. Wszystkie trwają około 45 minut.

Sześć Sióstr odc. 222 wyemitowany zostanie w czwartek 10 sierpnia 2023 roku. W kolejnych dniach emisja odcinków 223, 224, 225.

Powtórki odcinków serialu Sześć Sióstr

Jeśli przegapicie ostatni odcinek serialu Sześć Sióstr, to wszystkie odcinki można obejrzeć w formie powtórki. Powtórka w TVP Kobieta emitowana jest następnego dnia o godzinie 6:00. Ponadto kilka ostatnich odcinków dostępny jest online na TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo, po polsku i bez rejestracji.

Sześć Sióstr streszczenia szczegółowe odcinków

Sześć Sióstr odc. 182 streszczenie

Nadszedł czas, by Francisca zadebiutowała w Teatro Apolo. Niestety, Izabela przekazuje jej bardzo złą nowinę. Adela, dowiaduje się, że Karolina, próbuje wyrzucić ją ze sklepu – jedynym sposobem na pozbycie się Karoliny jest wykupienie jej udziałów w firmie. Zdesperowany Germán prosi Antonię o pieniądze, ale ona odmawia. Germán odkrywa powód odmowy: Gabriel ukrywa się w magazynie. Dora Dolores organizuje kolację sylwestrową w swoim domu, ale ku jej wielkiemu żalowi nie będzie mogła liczyć na Cristóbala, który zaskakuje Blancę ponowną deklaracją miłości. I to nie jako jedyny. Víctor Dumas wyjaśnia Celii cel swojej podróży do Madrytu – chce wyznać jej miłość. Portret matki Elisy znów wisi w salonie Silvów. Elisa przekazuje go, przypisując sobie całą zasługę, chociaż jej siostry podejrzewają, że to dlatego, że jej relacja z ojcem się pogorszyła. Ricardo zamierza zapewnić Karolinie to, czego tak bardzo pragnęła Elisa: oficjalnie uznać ją za swoją córkę.

Sześć Sióstr odc. 183 streszczenie

Jest ostatni dzień 1913 roku. Wszyscy przygotowują się do świętowania sylwestra i mają nadzieję, że nowy rok będzie lepszy. Jako postanowienie noworoczne Doña Dolores zamierza wymusić pojednanie Cristóbala i Mariny. Francisca zaczyna wierzyć, że mimo wszystko jej życie z Don Luisem może być szczęśliwe. Diana oferuje Adeli i Germánowi pomoc w pozbyciu się jarzma Karoliny. Blanca i Cristóbal w końcu rozumieją, że muszą z siebie zrezygnować. Niespodziewanie pod koniec roku policja przygotowuje się do aresztowania Don Ricarda za jego nielegalny interes. A jednak przed północą nastąpią takie nieprzewidziane zdarzenia, że nikt w mieście nie będzie w stanie rozpocząć roku zgodnie z oczekiwaniami…

Fabuła i obsada serialu

W roku 1913, pośród najbardziej prestiżowych wydarzeń społecznych, Siostry Silva emanują elegancją i urokem, będąc nieodłącznymi towarzyszkami wyższych sfer. Przepełnione dobrymi manierami, uroczystości i wdziękiem, te wyrafinowane i piękne kobiety cieszą się uznaniem w społeczeństwie. Jednak ich spokojne życie zostaje drastycznie zmienione przez straszne wydarzenie, które wpływa na ich dalsze losy.

W obsadzie w rolach głównych znajdują się m.in. Celia Freijeiro, Mariona Ten, María Castro.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo