Szlachta na Netflix. Ten serial satyryczny rozbawi Was do łez. Zobacz zwiastun „1670”

Serial 1670 na Netflix ukaże się 13 grudnia. Premiera jest mocno wyczekiwana, ponieważ produkacja zapowiada się znakomicie. Ten serial satyryczny powinien dostarczyć sporo rozrywki.

1670 data premiery. Serial o polskiej szlachcie na Netflixie

Serial o szlachcie na Netflixie zapowiada się wybornie. Oczywiście tematyka i styl satyrystyczny, pełny czarnego humoru, nie każdemu przypadnie do gusty, ale wiele wskazuje na to, że serial 1670 powinien dostarczyć sporo śmiechu.

Premiera serialu 1670 już 13 grudnia. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

Obsada i fabuła seriali 1670

„1670” to satyryczny serial, który przenosi nas w drugą połowę XVII wieku, gdzie polska szlachta, znana jako Sarmaci, jest głównym źródłem rozrywki i humoru. Głównym bohaterem produkcji jest Jan, właściciel części wsi Adamczycha, który pragnie zapisać swoje imię w pamięci przyszłych pokoleń. Jednak spełnienie tego marzenia nie jest wcale takie proste, ponieważ Jan musi zmierzyć się z wieloma komicznymi i absurdalnymi obowiązkami właściciela ziemskiego.

,

W świecie Jana przewijają się liczne wyzwania, takie jak wydanie swojej córki za bogatego męża, uczestnictwo w sejmikach szlacheckich, czy rozwiązywanie absurdalnych konfliktów wśród chłopów pańszczyźnianych. Cały serial jest przesycony humorem i ironią, a twórcy konsekwentnie unikają wszelkiego patosu i powagi, charakterystycznych dla tradycyjnych kostiumowych produkcji historycznych.

Bartłomiej Topa wciela się w rolę Jan, szlacheckiego patriarchy, który stara się przetrwać w tym szalonym i skomplikowanym świecie. Katarzyna Herman gra jego żonę Zofię, która również ma swój wkład w rodzinne kłopoty i komplikacje. W obsadzie znajdują się także Michał Balicki, Michał Sikorski i Martyna Byczkowska, którzy odgrywają role dzieci Jana, dodając do historii kolejne warstwy humoru i absurdalności. Dobromir Dymecki natomiast wciela się w postać Bogdana, szlachcica tymczasowo pozbawionego ziemi, który również przyczynia się do chaosu i komicznych sytuacji.

„1670” to pełen zabawnych sytuacji i postaci obraz polskiej szlachty tego okresu, który nie tylko bawi, ale również kpi z wielu cech i nawyków Sarmatów, dostarczając widzom dawkę humoru i rozrywki.

Ile odcinków? Czy będzie sezon 2

1670 ile odcinków? Jak na razie nie wiadomo ile odcinków ma liczyć serial. Okaże się to premierze. Z pewnością sporo osób zastanawia się czy jest szansa na 1670 sezon 2. Kiedy data premiery? Odcinek 1 i pozostałe z pierwszego sezonu ukażą się 13 grudnia. Jeśli chodzi o sezon 2, to póki co nie ma na ten temat żadnych informacji.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo