Szlaczki do druku – zestaw 119 stron. Pobierz darmową próbkę PDF

Szlaczki do druku to niezwykle popularna pomoc dydaktyczna. Przygotowaliśmy wielki zestaw składający się z 119 stron A4. Można go nabyć za jedyne 10 zł, ale przygotowaliśmy również darmową próbkę.

Szlaczki do druku PDF

Szlaczki i ćwiczenia grafomotoryczne odgrywają wielką rolę w rozwoju manualnych umiejętności dziecka. Przygotowany przez nas zestaw 119 stron do druku zawiera szlaczki na różnym poziomie. Będzie więc on idealny zarówno dla dzieci, które będą miały pierwszy kontakt ze szlaczkami, jak i dla tych starszych.

Cena zestawu 119 stron wynosi 10 zł. Można go kupić kontaktując się z nami przez Facebooka lub w naszym sklepie (kliknij)

Co zawiera zestaw?

Kształty, szlaczki, litery, cyfry, zwierzęta, obrazki i zadania “Połącz kropki”. Całość można obejrzeć na poniższym filmiku. Wszystkie szlaczki do druku są czarno-białe, dzięki czemu koszty wydruku nie są wysokie.

Darmowe szlaczki do druku

Dla osób niezdecydowanych na zakup szlaczkó do druku przygotowaliśmy kilka darmowych stron w PDF. Można je pobrać poniżej.

Pobierz “Szlaczki do druku” Szlaczki-do-druku.pdf – Pobrano 13548 razy – 285 KB

KUP 119 STRON ZE SZLACZKAMI DO DRUKU

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.