Te pomoce dydaktyczne w marcu nauczyciele pobierali najczęściej. Wciąż możesz je mieć

Marzec to dość intensywny czas w marcu. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl udostępniliśmy wiele darmowych pomocy dydaktycznych. Jakie materiały PDF były pobierane najczęściej? Prezentujemy małe podsumowanie. Wciąż możesz mieć te pomoce dydaktyczne za darmo.

W marcu głównym tematem była oczywiście wiosna. Najczęściej pobieranym plikiem były jednak szablony liter. Zaraz po nich największą popularnością cieszył się darmowy zestaw „W marcu jak w garncu„. Do obserwowania pogody przydatny był Kalendarz Pogody do druku.

Regularnie nauczycielki przedszkola oraz szkoły podstawowej pobierały również darmowe materiały na wiosnę, których na rodzicielskieinspiracje.pl znajdziecie bardzo dużo. Chętnie kupowany był również obszerny zestaw kart pracy i pomocy dydaktycznych na wiosnę dostępny w naszym sklepie drukatek.pl.

Dużą popularność zyskały niedawno dodane karty pracy z dodawaniem i odejmowaniem, które dostępne są za darmo. Zakres jest różny i dostosowany do wieku.

,

Na początku miesiąca największym hitem były karty pracy na Dzień Kobiet, a pod koniec marca popularność zaczęły zyskiwać materiały na Wielkanoc.

Nauczyciele szkoły podstawowej chętnie sięgają po Liczby Rzymskie do druku, a także tarcze do nauki tabliczki mnożenia.

Ponadto regularnie pobierane były pliki PDF, które każdego miesiąca są szukane przez nauczycieli. Oto kilka najpopularniejszych, które z pewnością przydadzą się w kwietniu i kolejnych miesiącach:

Zapraszamy do pobierania darmowych kart pracy i innych pomocy dydaktycznych. Zobacz również listę materiałów na kwiecień.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo