Tętno film dokumentalny VOD . Powtórka i cały film online za darmo

Film dokumentalny „Tętno” telewizji TVP 1 wyemitowała w poniedziałkowy wieczór. Gdzie i kiedy obejrzeć powtórki? Cały film Tętno w VOD powinien być dostępny na TVP VOD.

Tętno w TVP 1. O czym jest ten film dokumentalny?

Tętno to film dokumentalny poruszający tematykę aborcji. Można w nim zobaczyć głównie przeciwników. Oczywiście jak można było przypuszczać, wzbudza on sporo kontrowersji i emocji. „Film „Tętno” to dokument o życiu, o walce o jego istnienie. Autorzy pochylają się w nim nad argumentami zwolenników aborcji, próbując znaleźć na nie odpowiedzi w świecie nauki. Każdy argument jest wnikliwe analizowany. Dzięki temu w filmie występują liczne autorytety: zarówno z dziedziny samej genetyki, ginekologii, czy położnictwa, jak i rodzice, których poruszane w dokumencie problemy dotknęły osobiście.” – czytamy w zapowiedzi TVP 1 tego filmu.

Cały film można było obejrzeć w poniedziałkowy wieczór (28 sierpnia 2023 roku) w telewizji TVP1. Reżyserem jest Jan Sobierajski.

Tętno powtórki w TV. Gdzie obejrzeć online

Nie każdy zdołał obejrzeć film dokumentalny Tętno w dniu premiery w TVP 1. Dlatego tak wiele osób zastanawia się gdzie i kiedy obejrzeć powtórki Tętno. W TV ponowna emisja póki co nie jest planowana. Czy się to zmieni? Trudno powiedzieć.

,

Cały fllm Tętno powinien być dostępny online za darmo w formie VOD. Najprawdopodobniej trafi na platformę TVP VOD. Możliwe, że znajdzie się również na CDA, a fragmenty z pewnością omawiane będą na Youtube.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo