The Boys sezon 4 kiedy premiera? To już pewne!

The Boys sezon 4 data premiery. KIedy ukażą się nowe odcinki, tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo, ale pewne jest, że trwają już prace nad sezonem 4, a całość ma zostać nagrana do końca 2022 roku.

The Boys to serial, który można oglądać na platformie Amazona Prime Video. Do tej pory ukazały się trzy sezony (24 odcinki). Jest to jedna z najpopularniejszych produkcji, a każdy sezon zebrał bardzo wysokie oceny. Również ten ostatni, który ukazał się w czerwcu 2022 roku.

The Boys sezon 4 data premiery. Kiedy nowe odcinki?

Kiedy premiera The Boys sezon 4? Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale oficjalnie poinformowano, że trwają już nad nim prace. I są one bardzo zaawansowane, bo ekipa pojawi się na planie latem, a zdjęcia mają zostać zakończone do końca bieżącego roku.

Zatem The Boys sezon 4 kiedy premiera? Bardzo prawdopodobne, że ukaże się on w czerwcu 2023 roku. To byłaby bardzo dobra wiadomość dla fanów tej produkcji. Nowe odcinki pojawiają się co tydzień.

Serial The Boys na Prime Video

The Boys to opowieść o grupie samozwańczych obrońców sprawiedliwości, którzy postanowili się przeciwstawić superbohaterom nadużywającym swoich mocy. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego serialu, to The Boys odc. 1 i wszystkie inne dostępne są na Prime Video.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo