The Boys sezon 4 kiedy premiera? To już pewne!

The Boys sezon 4 data premiery. Kiedy ukażą się nowe odcinki na Prime Video, tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. W kwietniu 2023 zakończyły się prace filmowe i możliwe, że premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

The Boys to serial, który można oglądać na platformie Amazona Prime Video. Do tej pory ukazały się trzy sezony (24 odcinki). Jest to jedna z najpopularniejszych produkcji, a każdy sezon zebrał bardzo wysokie oceny. Również ten ostatni, który ukazał się w czerwcu 2022 roku.

The Boys sezon 4 data premiery. Kiedy nowe odcinki?

Kiedy premiera The Boys sezon 4? Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Z najnowszych więsci wiadomo, że w kwietniu 2023 roku zakończono zdjęcia.

Zatem The Boys sezon 4 kiedy premiera? Bardzo prawdopodobne, że ukaże się on w w pierwszym kwartale 2024 roku. To byłaby bardzo dobra wiadomość dla fanów tej produkcji. Nowe odcinki pojawiają się co tydzień.

,

Poniżej prezentujemy zwiastun czwartego sezonu.

Serial The Boys na Prime Video

The Boys to opowieść o grupie samozwańczych obrońców sprawiedliwości, którzy postanowili się przeciwstawić superbohaterom nadużywającym swoich mocy. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego serialu, to The Boys odc. 1 i wszystkie inne dostępne są na Prime Video.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo