The Voice Kids 2023 online. Powtórki VOD i odcinki na żywo

The Voice Kids 6 online na żywo za darmo. Powtórki w 2023 roku dostępne są zarówno w TV, jak i online. Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek z soboty?

The Voice Kids na żywo online

The Voice Kids to program, który zyskał bardzo dużą popularność. Od końca lutego 2023 roku w telewizji TVP 2 można oglądać edycję 6.

Odcinki The Voice Kids na żywo emitowane są w soboty od godziny 20:00. Każdego tygodnia lecą dwa odcinki.

22 kwietnia 2023 emisja The Voice Kids 6 odc. 15. Będzie to Bitwa i Bit Sing-Off.

The Voice Kids 2023 powtórki

Jeśli przegapicie program w sobotę, to The Voice Kids powtórka dostępna jest również następnego dnia. W niedziele o godzinie 11:35 w TVP 2.

Nie pasuje termin? Nic straconego. The Voice Kids VOD to możliwość oglądania powtórek w dowolnym momencie, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Program The Voice Kids 2023 online

Powtórki The Voice Kids online można oglądać na platformie TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Wszystkie odcinki publikowane są tam za darmo, można je oglądać bez rejestracji i logowania. Ostatni odcinek dostępny jest po emisji w TVP 2.

Ponadto The Voice Kids 6 online na żywo można obejrzeć w porze emisji w TV na WP PIlot. Platforma ta oferuje dostęp do TVP 2 online za darmo i legalnie.

Program The Voice Kids w 2023 roku poprowadzi Ida Nowakowska i Tomasz Kamel, a w jury zasiądą Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo