The Voice of Poland 2022 online. Powtórka i odcinki na żywo

The Voice of Poland 2022 online można oglądać zarówno jako odcinki na żywo, jak i powtórki. Wszystkie odcinki dostępne są za darmo. Już w sobotę 24 września premiera odcinka 3.

The Voice of Poland na żywo. Kiedy leci?

Program The Voice of Poland to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizji TVP 2. Odcinki emitowane są w soboty od godziny 20:00. Już 24 września premiera The Voice of Poland 2022 odcinek 3. Tym razem będzie to materiał z przesłuchań uczestników na Mazowszu, województwie opolskim i Krakowie.

Kiedy i gdzie oglądać powtórki The Voice of Poland w TV i online?

Jeśli przegapicie odcinek The Voice Poland na żywo, to oczywiście możecie nadrobić zaległości. Powtórka z soboty emitowana jest w TV w następujące dni i na następujących kanałach: tego samego dnia o 23:05 w TVP 2, w niedzielę o 11:34 w TVP 2, w poniedziałek o 22:$5 w TVP Rozrywka, środę o 14:25 w TVP Rozrywka.

The Voice of Poland online na żywo i powtórki

Program The Voice of Poland 2022 online za darmo można oglądać legalnie. Zarówno na żywo, jak i w formie powtórki. Również za granicą. Jakie są dostępne możliwości?

Jeśli chodzi o odcinki The Voice of Poland na żywo, to można skorzystać z aplikacji TVP Go lub WP Pilot, gdzie telewizja TVP2 dostępna jest za darmo jako live stream, również za granicą. Z opcji tej można skorzystać, gdy w TV emitowana jest powtórka z soboty.

Wszystkie odcinki po emisji w TVP 2 publikowane są na platformie TVP VOD, dzięki czemu powtórki dostępne są w dowolnym momencie.

W 2022 roku emitowana jest edycja 13 The Voice of Poland. W jury zasiadają Tomson i Baron z zespołu Afromental, Justyna Steczkowska, Marian Piekarczyk oraz Małgorzata Uścisłowsa (Lanberry)

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo