The Voice of Poland online. Odcinki 2021 na żywo, gdzie obejrzeć powtórki VOD?

The Voice of Poland online za darmo. Oglądaj odcinki w internecie na żywo, jak i powtórki w formie VOD. Kiedy leci nowy odcinek Voice of Poland, to dostępny jest darmowy live stream z TVP 2. Już dzisiaj finał edycji 2021.

Voice of Poland 2021 odcinki na żywo. Kiedy leci?

Nowe odcinki The Voice of Poland 2021 na żywo można oglądać od soboty 11 września. To właśnie wtedy wyemitowane zostaną pierwsze przesłuchania w ciemno kandydatów do sezonu 12. Kogo docenią jurorzy?

Kiedy leci The Voice of Poland 12 odcinek 18? Premiera 5 grudnia oczywiście w TVP 2 w sobotę o godzinie 20:00 i 21:05. Będzie to już finał Voice of Poland 2021.

W 2021 roku rolę jurorów pełnić będą: Tomson i Baron z zespołu Afromental, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Sylwia Grzeszczak. Ta ostatnia wokalista debiutuje w programie w tej roli.

The Voice of Poland online za darmo

Wszystkie odcinki The Voice of Poland online można obejrzeć legalnie i za darmo. Nie ma znaczenia czy chcecie to uczynić na żywo – w porze emisji w TVP 2 – czy jako powtórkę w dowolnym momencie.

The Voice of Poland na żywo w internecie obejrzeć można na WP Pilot, gdzie dostępny jest live stream z telewizji TVP 2. Podobnie jest zresztą w porze powtórek (o których przeczytasz poniżej).

OGLĄDAJ TVP 2 ONLINE ZA DARMO

Wszystkie odcinki The Voice of Poland 2021 VOD można oglądać za darmo i bez rejestracji w dowolnym momencie. Po premierze w TVP 2 ostatni odcinek trafia zawsze na platformę TVP VOD (vod.tvp.pl). Sporo ciekawych materiałów z odcinków udostępnianych jest również na Youtube.

Powtórki w TV. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Nie każdy może obejrzeć odcinki Voice of Poland w sobotni wieczór, a jednocześnie nie chce korzystać z platformy VOD. Gdzie i kiedy lecą powtórki w TV?

Ostatni odcinek emitowany jest w TVP 2 w niedzielę (zazwyczaj około godziny 11:45, ale może to się nieznacznie zmieniać). Ponadto w poniedziałek można obejrzeć powtórkę w TVP Rozrywka o 22:35.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general