The Voice Senior 3. Powtórki online i odcinki na żywo

The Voice Senior 3 online na żywo za darmo. Powtórki dostępne są zarówno w TV, jak i online. Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek?

The Voice Senior 3 na żywo online

The Voice Senior to program, którego dwie pierwsze edycje cieszył się dużym zainteresowaniem. Telewizja TVP 2 postanowiła więc kontynuować jego emisję i od początku 2022 roku można oglądać sezon 3.

Odcinki The Voice Senior emitowane są w soboty od godziny 20:00. Każdego tygodnia lecą dwa odcinki.

5 lutego emisja finału The Voice Senior 3, czyli odcinek 10.

The Voice Senior powtórki

Jeśli przegapicie program w sobotę, to The Voice Senior powtórka dostępna jest również następnego dnia. W niedziele o godzinie 11:50 w TVP 2 oraz w poniedziałek o 22:35 w TVP Rozrywka.

Nie pasuje termin? Nic straconego. The Voice Senior VOD to możliwość oglądania powtórek w dowolnym momencie, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Program The Voice Senior 2022 online

Powtórki The Voice Senior online można oglądać na platformie TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Wszystkie odcinki publikowane są tam za darmo, bez rejestracji i logowania. Ostatni odcinek dostępny jest po emisji w TVP 2.

Ponadto The Voice Senior 3 online na żywo można obejrzeć w porze emisji w TV na WP PIlot. Platforma ta oferuje dostęp do TVP 2 online za darmo i legalnie.

Program The Voice Senior w 2022 roku prowadzą Marta Manowska znana z Rolnik Szuka Żony oraz Rafał Brzozowski. Jury tworzą Alicja Majewska, Witold Paszt, Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general