The Voice Senior 5. Powtórki online i odcinki na żywo

The Voice Senior 2024 online na żywo za darmo. Powtórki dostępne są zarówno w TV, jak i online. Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek?

The Voice Senior 5 na żywo online. Oglądaj odcinek 1

The Voice Senior to program, którego cztery pierwsze edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Telewizja TVP 2 postanowiła więc kontynuować jego emisję i od początku 2024 roku można oglądać sezon 5.

Odcinki The Voice Senior emitowane są w soboty od godziny 20:00. Każdego tygodnia lecą dwa odcinki.

3 stycznia emisja The Voice Senior 5 odcinek 9, czyli nokaut

,

The Voice Senior powtórki

Jeśli przegapicie program w sobotę, to finał The Voice Senior powtórka dostępna jest również następnego dnia. W niedziele o godzinie 11:40 w TVP 2 oraz w poniedziałek o 22:45 i środę o 15:10 w TVP Rozrywka.

Nie pasuje termin? Nic straconego. The Voice Senior VOD to możliwość oglądania powtórek w dowolnym momencie, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu.

Program The Voice Senior 2024 online

Powtórki The Voice Senior online można oglądać na platformie TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Wszystkie odcinki publikowane są tam za darmo, bez rejestracji i logowania. Ostatni odcinek dostępny jest po emisji w TVP 2.

Ponadto The Voice Senior online na żywo można obejrzeć w porze emisji w TV na WP Pilot. Platforma ta oferuje dostęp do TVP 2 online za darmo i legalnie.

Program The Voice Senior w 2024 roku prowadzą Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski. Jury tworzą Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik, Maryla Rodowicz oraz Halina Frąckowiak, która zastąpiła Piotra Cugowskiego.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo