Tłusty Czwartek w przedszkolu. Karty pracy za darmo do pobrania

Tłusty Czwartek w przedszkolu, czasami określany jako „Dzień Pączka”, już 16 lutego. Jaki scenariusz przygotować? Aby ułatwić pracę przygotowaliśmy darmowe karty pracy. Plik PDF zawiera 32 strony.

Dodatkowy zestaw na Tłusty Czwartek

5 zł
PDF DO DRUKU
30 stron z kartami pracy o zróżnicowanym poziomie.

Tłusty Czwartek to jedno z wielu świąt nietypowych znajdujących się w kalendarzu na luty 2023. W przedszkolu obchodzi się je w różny sposób. Scenariusz zależy od pomysłu, kreatywności i ambicji nauczyciela. Można omówić proces pieczenia pączków, przygotować różne prace plastyczne. Świetnym pomysłem na urozmaicenie zajęć będą również karty pracy na Tłusty Czwartek.

Dołącz do grupy „Pomoce dydaktyczne i karty pracy na Facebooku”

Polecamy również:
Mikołajki materiały do druku
5,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-14% Zimowe karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Sylaby karty do nauki czytania
10,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Tłusty Czwartek przedszkole – karty pracy

Rodzicielskieinspiracje.pl po raz kolejny udostępnia materiały do pobrania za darmo. Karty pracy zawierają 32 strony do druku, które dostępne są za darmo. Plik PDF można pobrać korzystając z przycisku na dole artykułu. Możesz również kliknąć na wybrany obrazek, aby zapisać konkretne karty pracy w formacie A5 (dwie strony na A4).

Pobierz również: kolorowanki z pączkami

Co zawiera zestaw Kart pracy na Tłusty Czwartek w przedszkolu?

Na 32 stronach znajdują się różne zadania i łamigłówki. Poziom dopasowany jest do przedszkola, ale jest zróżnicowany, więc dla każdej grupy znajdzie się coś odpowiedniego. Karty pracy na Tłusty Czwartek to m.in. łączenie par, mały-duży, policz i pokoloruj, co nie pasuje do reszty?, rytmy, kolorowanki, labirynty, puzzle, zbiory i wiele innych.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi darmowymi kartami pracy do druku (KLIKNIJ TUTAJ), a także do zapisu do newslettera, gdzie regularnie rozsyłamy darmowe materiały.

.

Tłusty Czwartek karty pracy do pobrania

Aby pobrać plik PDF za darmo zapisz się do darmowego newslettera, w którym rozsyłamy wiele pomocy dydaktycznych za darmo. Bez obaw, nie wysyłamy spamu.

[stu alias=”karty_pracy”]

Pobierz “Tłusty Czwartek karty pracy”

tlusty-czwartek-karty-pracy.pdf – Pobrano 30934 razy – 2,71 MB

[/stu]

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo