Tłusty Czwartek w przedszkolu. Karty pracy za darmo do pobrania

Tłusty Czwartek w przedszkolu już 11 lutego. Jaki scenariusz przygotować? Aby ułatwić pracę przygotowaliśmy darmowe karty pracy. Plik PDF zawiera 32 strony.

200 kart do nauki czytania – 10 zł

Tłusty Czwartek to jedno z wielu świąt nietypowych znajdujących się w kalendarzu na luty 2021. W przedszkolu obchodzi się je w różny sposób. Scenariusz zależy od pomysłu, kreatywności i ambicji nauczyciela. Można omówić proces pieczenia pączków, przygotować różne prace plastyczne. Świetnym pomysłem na urozmaicenie zajęć będą również karty pracy na Tłusty Czwartek.

Dołącz do grupy “Pomoce dydaktyczne i karty pracy na Facebooku”

Tłusty Czwartek przedszkole – karty pracy

Rodzicielskieinspiracje.pl po raz kolejny udostępnia materiały do pobrania za darmo. Karty pracy zawierają 32 strony do druku, które dostępne są za darmo. Plik PDF można pobrać korzystając z przycisku na dole artykułu.

Co zawiera zestaw Kart pracy na Tłusty Czwartek w przedszkolu?

Na 32 stronach znajdują się różne zadania i łamigłówki. Poziom dopasowany jest do przedszkola, ale jest zróżnicowany, więc dla każdej grupy znajdzie się coś odpowiedniego. Karty pracy na Tłusty Czwartek to m.in. łączenie par, mały-duży, policz i pokoloruj, co nie pasuje do reszty?, rytmy, kolorowanki, labirynty, puzzle, zbiory i wiele innych.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi darmowymi kartami pracy do druku (KLIKNIJ TUTAJ).

Tłusty Czwartek karty pracy do pobrania

Pobierz “Tłusty Czwartek karty pracy” tlusty-czwartek-karty-pracy.pdf – Pobrano 12150 razy – 3 MB

Kup na drukatek.pl
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.