Top Model 10 online za darmo. Kiedy i gdzie oglądać całe odcinki?

Top Model 10 online za darmo. Gdzie obejrzeć całe odcinki w internecie? Można to uczynić zarówno na żywo, jak i w VOD. Kiedy lecą powtórki?

Top Model online za darmo na żywo

Już 1 września rozpocznie się Top Model 2021, czyli sezon 10. Całe odcinki można oczywiście oglądać w telewizji TVN o godzinie 21:30. Nie każdy może jednak oglądać program w TV i zastanawia się gdzie oglądać Top Model 10 online za darmo.

Jest na to kilka sposobów. Aby obejrzeć odcinki za free można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN na żywo w internecie za darmo. Jest to jednak live stream, więc należy oglądać odcinek w porze emisji w TV.

Top Model 10 odcinek 4 już 22 września o godzinie 21:30.

Gdzie obejrzeć całe odcinki? Powtórki Top Model 10 w internecie

Oczywiście najwięcej osób szuka informacji gdzie oglądać całe odcinki Top Model online za darmo. Jak wiadomo telewizja TVN wszystkie programy i seriale udostępnia na Player. Obecnie niestety nie jest to darmowa usługa.

Aby oglądać Top Model sezon 10 online na Player należy wykupić choćby najtańszy pakiet, który obecnie kosztuje 5 zł. Daje on dostęp do całej biblioteki VOD, co umożliwia oglądanie innych programów i seriali.

OGLĄDAJ TOP MODEL ONLINE NA PLAYER.PL

Powtórki Top Model w TVN można oglądać w niedzielne południe.

Uczestnicy sezonu 10

Lista uczestników Top Model 10 nie jest jeszcze znana. W środę 15 września obejrzymy odcinek 3. Będzie to ostatni materiał z castingów oraz bootcamp. To właśnie na nim okaże się kto wystąpi w programie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.