Tort kolorowanka do druku. Szablon w PDF

Darmowe kolorowanka Tort do druku. Pobierz szablon w PDF z napisem „Wszystkiego najlepszego”. Taki wydrukowany i pokolorowany tort świetnie sprawdzi się jako kolorowanka urodzinowa.

tort kolorowanka do druku
Tort do druku nada się jako kolorowanka lub kartka urodzinowa

Aby wydrukować kolorowankę z tortem możesz zapisać powyższy rysunek, ale zachęcamy do pobrania poniżej pliku PDF, który zagwarantuje druk najwyższej jakości.

Pobierz tort do druku w PDF

Pobierz “Tort do druku”

tort-kolorowanka.pdf – Pobrano 3265 razy – 240,09 KB

Szablon tortu do druku to kolorowanka urodzinowa dla dzieci przedstawiająca pyszny tort jednorżca. Wokół tortu znajdują się liczne elementy ozdobne, takie jak kolorowe kwiaty.

,

Cała kolorowanka jest wypełniona licznymi szczegółami, co daje dziecku wiele możliwości do pokazania swojej kreatywności. Dziecko może zdecydować, jakie kolory chce użyć do pokolorowania tortu, jednorożca i innych elementów.

Serwis rodzicielskieinspiracje.pl oferuje wiele innych tartów do druku i kolorowanek dla dzieci, które z pewnością zainteresują dzieci w różnym wieku. Kolorowanie jest świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności manualnych oraz kreatywności dziecka, a jednocześnie zapewnia mu rozrywkę i relaks.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo