Tort kolorowanka do druku. Szablon w PDF

Darmowe kolorowanka Tort do druku. Pobierz szablon w PDF z napisem „Wszystkiego najlepszego”. Taki wydrukowany i pokolorowany tort świetnie sprawdzi się jako kolorowanka urodzinowa.

tort kolorowanka do druku
Tort do druku nada się jako kolorowanka lub kartka urodzinowa

Aby wydrukować kolorowankę z tortem możesz zapisać powyższy rysunek, ale zachęcamy do pobrania poniżej pliku PDF, który zagwarantuje druk najwyższej jakości.

Pobierz tort do druku w PDF

Pobierz “Tort do druku”

tort-kolorowanka.pdf – Pobrano 2394 razy – 240,09 KB

Szablon tortu do druku to kolorowanka urodzinowa dla dzieci przedstawiająca pyszny tort jednorżca. Wokół tortu znajdują się liczne elementy ozdobne, takie jak kolorowe kwiaty.

Cała kolorowanka jest wypełniona licznymi szczegółami, co daje dziecku wiele możliwości do pokazania swojej kreatywności. Dziecko może zdecydować, jakie kolory chce użyć do pokolorowania tortu, jednorożca i innych elementów.

Serwis rodzicielskieinspiracje.pl oferuje wiele innych tartów do druku i kolorowanek dla dzieci, które z pewnością zainteresują dzieci w różnym wieku. Kolorowanie jest świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności manualnych oraz kreatywności dziecka, a jednocześnie zapewnia mu rozrywkę i relaks.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo