Trzy siostry ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać?

Trzy siostry to kolejny turecki serial, który można oglądać po polsku w telewizji. Emisja w Novelas+. Jest to kanał dostępny dla abonentów Canal+. Zobacz kiedy oglądać nowe odcinki, powtórki, a także ile odcinków mają Trzy Siostry i jak oglądać odcinki w VOD.

Kiedy lecą odcinki i powtórki tureckiego serialu Trzy Siostry?

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem i coraz więcej kanałów emituje nowe produkcje. Od 14 marca w telewizji Novelas+ można oglądać turecki serial Trzy Siostry. Kanał Novelas+ dostępny jest w ofercie Canal+, Orange, Polsat Box, Netia, a także sieciach kablowych

Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku. Nowy odcinek emitowany jest kilka razy w ciągu dnia: o godzinie 15:55 i 20:30. Powtórka ostatniego odcinka emitowana jest na następny dzień o 5:50 i 10:25.

Ile odcinków ma serial Trzy Siostry?

Serial Trzy Siostry ile odcinków? W Turcji ukazały się dwa sezony, z czego każdy liczy po 50 odcinków trwających około 140 minut. W Polsce epizody są krótsze, więc można założyć, że ten turecki serial składać będzie będzie z około trzystu odcinków. Do tej pory (druga połowa października 2023) wyemitowano ponad 150.

,

Gdzie oglądać Trzy Siostry online w VOD po polsku?

Nie każdy ma dostęp do telewizji Novelas+ i szuka odcinków serialu po polsku w internecie. Oczywiście można skorzystać z platformy Canal+ Online, które oferuje dostęp do kanałów TV jako live stream, a także biblioteki seriali w VOD.

Sporo osób szuka oczywiście odcinków serialu Trzy Siostry na CDA, Dailymotion i Youtube.

O czym opowiada serial Trzy Siostry?

„Trzy Siostry” to turecki serial oparty na bestsellerowej powieści Iclal Aydin, skupiający się na losach trzech sióstr: Turkan, Donus i Deryi. Akcja rozpoczyna się w 1998 roku w Ayvalik, gdzie rodzina Nesrin i Sadika wychowują swoje córki. Kiedy Turkan wychodzi za mąż, nic już nie będzie takie jak wcześniej. Po latach rozłąki, siostrom udaje się powrócić do rodzinnego miasta z różnych stron świata, łącząc ich miłość do siebie oraz tajemnicza historia z przeszłości.

Każda z sióstr posiada zupełnie odmienny charakter i osobowość, co staje się kluczowe dla rozwoju fabuły. Turkan jest naiwna i romantyczna, Donus to młoda kobieta o ambitnych planach, a Derya to buntownicza i silna osoba, którą łączy wspólna przeszłość z siostrami.

3 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. JAK OGLADAC Powtorki 3 siostry na vod po polsku

  2. Jak moge ogladac Trzy siosyry od pierwszego odcinka natablevie po polsku

  3. Trzy siostry można oglądać na canal+

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo