Tulsa King sezon 2 z datą premiery. Kiedy na SkyShowtime?

Tulsa King sezon 2 ma już oficjalną datę premiery. Nowe odcinki przygód Sylvestra Stallone, który wcielił się w rolę Dwighta Manfrediego, na platformie SkyShowtime pojawią się już niedługo. Zobacz co wiemy o drugim sezonie.

Serial Tulsa King to jeden z hitów platformy SkyShowtime. Obecnie na filmweb.pl może pochwalić się średnią oceną 7,6.Pierwszy sezon „Tulsa King” opowiada historię Dwighta „Generała” Manfrediego, nowojorskiego mafioza, który po 25 latach spędzonych w więzieniu zostaje wysłany przez swoich przełożonych do Tulsie, w stanie Oklahoma, aby założyć tam nowe kryminalne imperium. Dwight stara się zbudować swoją organizację od podstaw, rekrutując lokalnych mieszkańców, takich jak właściciel sklepu z marihuaną Bodhi oraz młody przestępca Tyson. W międzyczasie próbuje naprawić swoje relacje z córką, Tiną, która czuje się przez niego opuszczona.

Kiedy data premiery 2. sezonu Tulsa King?

Zakończenie pierwszego sezonu sprawiło, że widzowie od razu zaczęli szukać informacji o dacie premiery Tulsa King sezon 2. Zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu. Kiedy pojawi się na SkyShowtime? Drugi sezon w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje 15 września 2024 roku, a trzy dni później ma być dostępny na VOD. Ile ma odcinków? Tego na razie nie wiadomo, ale najprawdopodobniej będzie to dziewięć lub dziesięć. Najprawdopodobniej odcinki na SkyShowtime trafiać będą w odstępach czasowych.

O czym może opowiadać Tulsa King sezon 2 i jaka będzie obsada? Dwight będzie kontynuował rozbudowę swojego kryminalnego imperium w Tulsa. W nowym sezonie Dwight zmierzy się z wyzwaniami ze strony mafii z Kansas City oraz potężnego lokalnego biznesmena. Dodatkowo, fabuła będzie dotyczyć nierozwiązanych kwestii z Nowego Jorku, w tym skomplikowanych relacji Dwighta oraz zagrażających mu niebezpieczeństw.

W sezonie 2 powrócą główni bohaterowie:

  • Sylvester Stallone jako Dwight Manfredi
  • Martin Starr jako Bodhi
  • Jay Will jako Tyson Mitchell
  • Max Casella jako Armand Truisi
  • Vincent Piazza jako Vince Antonacci
  • Andrea Savage jako Stacy Beale
  • Domenick Lombardozzi jako Chickie Invernizzi
  • Dana Delany jako Margaret Deveraux

Do obsady dołączy także Frank Grillo, który wcieli się w rolę mafioza z Kansas City, Billa Bevilaquę, co doda nowy poziom konfliktu dla Dwighta i jego załogi.

Tulsa King sezon 2 na SkyShowtime premierę będzie miał 18 września 2024 roku

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo