TVN online stream za darmo. Gdzie oglądać telewizję na żywo w internecie legalnie?

TVN online za darmo. Live stream legalnie można oglądać w internecie. Jak obejrzeć telewizję TVN na żywo w internecie bez logowania?

TVN online za darmo

Telewizja TVN to jeden z najpopularniejszych kanałów. Dużą popularnością cieszą się seriale, takie jak choćby Na Wspólnej, jak i programy typu Masterchef, Top Model czy Kuchenne Rewolucje.

Oferta programowa jest oczywiście dużo większa, wzbogacona również m.in. o transmisje ze skoków narciarskich.

Jak oglądać TVN online za darmo bez logowania? Live stream za free w legalny sposób udostępnia platforma WP Pilot. W darmowym pakiecie dostępnych jest kilkanaście kanałów na żywo. Transmisje ze skoków telewizja TVN za darmo udostępnia na Playerze.

,

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ TVN LIVE STREAM

Co ważne TVN na żywo w internecie można obejrzeć również za granicą.

Telewizja na żywo i biblioteka VOD

Dla fanów seriali i programów kanałów TVN, przydatną platformą jest Player.PL, gdzie można oglądać powtórki, a także odcinki często przed premierą w telewizji.

Można tam również oglądać TVN online na żywo, ale tutaj nie jest to już darmowa opcja. Specjalny pakiet daje również możliwość oglądania wszystkich materiałów VOD bez reklam, dlatego warto zastanowić się nad zakupem pakietu.

TVN na żywo i nie tylko

TVN to polskie przedsiębiorstwo medialno-rozrywkowe z ogólnodostępnym kanałem o tej samej nazwie na multipleksie telewizji naziemnej, dzięki czemu każdy może oglądać ją całkowicie za darmo. Telewizja ta należy do koncernu Discovery INC. W jej skład wchodzą kanały: TVN, TVN7, TVN24, TVN24 BIS, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Food Network, Travel Channel, HGTV, TTV, iTVN oraz iTVN Extra.

Oczywiście kanał telewizyjny to nie jedyna opcja dostępu do TV. Telewizja TVN online również udostępnia większość swoich materiałów za pomocą dwóch platform: Player oraz TVN24 GO. Telewizja internetowa Player to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform VOD, która udostępnia filmy, daje dostęp do kanałów na żywo w formie TVN stream, ale przede wszystkim oferuje wszystkie seriale i programy rozrywkowe telewizji TVN. W przypadku, kiedy widz nie ma czasu obejrzeć o danej godzinie odcinka ulubionego serialu lub programu rozrywkowego, telewizja VOD daje swobodny dostęp do odcinków. Najpopularniejsze seriale i programy rozrywkowe telewizji TVN dostępne na Player to między innymi Chyłka, Skazana, Szkoła, ZłomowiskoPL, Top Model, Rozmowy w Toku, Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, Na wspólnej i Kuchenne rewolucje.

Co najważniejsze, to fakt, że telewizję TVN online można oglądać w pełni legalnie. Kiedy sama oferta Canal+ bardzo często w sieciach telewizji kablowych potrafi kosztować około 50 złotych miesięcznie i trzeba zobowiązać się na minimum pół roku korzystania z tego pakietu, to w usłudze Player klienci otrzymują za 45 złotych miesięcznie nie tylko dostęp do pełnej gamy programów Canal+, ale także dostęp do wszelkich produkcji TVN wymienionych już wyżej oraz innych kinowych produkcji takich jak San Andreas czy Król (nowy serial Canal+).

tvn online stream za darmo

To wszystko w cenie abonamentu i w dodatku bez reklam. Opcjonalnie dla zainteresowanych można rozszerzyć pakiet o HBO, Eleven Sports oraz kanały telewizyjne TVN w bardzo dobrych cenach, znacznie niższych od tych dostępnych u najpopularniejszych dostawców telewizji kablowych. Obowiązuje tylko miesięczny okres wypowiedzenia, więc bez najmniejszego problemu korzystasz kiedy chcesz i kiedy są najciekawsze transmisje, filmy i seriale na Canal+, HBO, Eurosporcie czy Eleven Sports, a kiedy tego nie potrzebujesz to rezygnujesz na jakiś czas. Wszystko oczywiście w pełni legalnie z oficjalną certyfikacją.

Ogromną wygodą jest fakt, że wszystko można wykupić w jednym miejscu zamiast osobno kupować usługę Eurosportu, HBO GO, Canal+ online i Eleven Sports. Dodając do tego usługę Player zamiast 5 kont mamy jedno.

Sport w TVN online

Skoki narciarskie

W 2021 roku telewizja TVN stała się jeszcze atrakcyjniejsza dla widzów, szczególnie dla fanów sportów zimowych, ponieważ zyskała w Polsce jedyny dostęp do transmisji skoków narciarskich i innych sportów zimowych (konkursy odbywające się poza Polską – krajowych konkursów w Wiśle i Zakopanem partnerem jest telewizja TVP i to ona pokaże transmisje na swoim otwartym kanale).

Transmisje skoków narciarskich, które od lat były kojarzone tylko z TVP, teraz będą dostępne na otwartym kanale TVN oraz w telewizji TVN online. Główne konkursy pokaże otwarty kanał, zaś dla fanów kwalifikacje, treningi i ciekawe materiały będą dostępne w telewizji Eurosport.

Tenis i mecze Igi Świątek

TVN coraz mocniej stawia na sport, co można było już zauważyć w momencie udostępnienia w otwartym kanale transmisji meczów Igi Świątek w półfinale i finale Rolland Garros – jednego z najważniejszych turniejów tenisa w ciągu roku. Oprócz skoków narciarskich telewizja TVN ma licencję na Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie oraz narciarstwie dowolnym.

Dodać do tego można również zawody ISU w łyżwiarstwie oraz World Team Challenge w biathlonie. Te mniej popularne dyscypliny będą dostępne w telewizji Eurosport, która jest również dostępna w rozszerzonym pakiecie Player. Dla fanów sportów zimowych platforma internetowa Player z dostępem do Eurosportu będzie obowiązkowym zakupem przed zbliżającą się zimą.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo