TVP 1 online: Walia – Polska stream za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Mecz Walia – Polska stream online za darmo można obejrzeć legalnie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kto przeprowadzi transmisję i udostępni live streaming? Mecz na żywo pokaże TVP 1 i TVP Sport.

Walia – Polska transmisja w TV. Gdzie obejrzeć mecz?

Oglądaj transmisję w internecie:
SPORT.TVP.PL <- KLIKNIJ TUTAJ
WP PILOT <- KLIKNIJ TUTAJ

To będzie bardzo emocjonujący wieczór dla fanów reprezentacji Polski i nie tylko. Polska zagra z Walią o awans na mistrzostwa Europy 2024, które odbędą się w Niemczech. Początek finału baraży dziś o godzinie 20:45.

Transmisję z meczu Walia – Polska przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport. Mecz na żywo komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Marcin Żewłakow.

,

Mecz Walia – Polska online za darmo. Live streaming za free

Nie każdy może obejrzeć mecz w TV, szczególnie kibice przebywający za granicą. Na szczęście transmisję można obejrzeć również w internecie. TVP 1 online udostępnia na WP Pilot i z tej opcji można skorzystać przebywając za granicą. Ponadto mecz Walia – Polska online za darmo udostępnia sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport.

Miejmy nadzieję, że to będzie emocjonujący mecz z happy endem dla Polaków. Selekcjoner Michał Probierz zdecydował się wystawić następujący skład:

Szczęsny – Kiwior, Dawidowicz, Bednarek – Zalewski, Slisz, Piotrowski, Zieliński, Frankowski – Świderski, Lewandowski

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo