UFC stream: Błachowicz vs Rakic transmisja. Walka online za darmo. Kiedy?

Błachowicz vs Rakic online za darmo. Kiedy i gdzie oglądać transmisję z UFC live w TV i internecie? Walka Jana Błachowicza już w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja w Polsat Sport.

Transmisja z walki Jana Błachowicza. Kiedy oglądać?

To będzie emocjonująca noc. Podczas UFC w Las Vegas ponownie zobaczymy walkę Jana Błachowicza. Jego rywalem będzie Aleksandar Rakic. Ten pojedynek miał się odbyć już w marcu, ale ostatecznie został odwołany z powodu urazy Polaka.

Jan Błachowicz ostatni raz walkę stoczył w październiku 2021 roku, gdy przegrał z Gloverem Teixeirą, tracąc tym samym mistrzowski pas.

Walka Błachowicz – Rakić na żywo już w nocy z soboty na niedzielę. Karta główna rozpocznie się o godzinie 4:00. Właśnie wtedy transmisja z UFC live rozpocznie się w telewizji Polsat Sport. Walkę Błachowicza i galę UFC na żywo skomentują Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski.

,

Błachowicz vs Rakic online za darmo. UFC stream

Walka Jana Błachowicza na żywo rozpocznie się ok. godziny 6:00. Gdzie oglądać UFC online? Telewizja Polsat Sport stream udostępnia na platformie Polsat BOX Go. Jak oglądać transmisję za darmo? Taką możliwość mają abonenci Polsatu, którzy często dostają darmowy live streaming z kanałów posiadanych w swojej ofercie.

Walka Błachowicz vs Rakić online za darmo dostępna będzie w formie relacji live.

Starcie Jana Błąchowicza z Alaksandarem Rakiciem to początek drogi do odzyskania mistrzowskiego pasa. „Byłem mistrzem. Wiem jakie to uczucie i chcę to poczuć znowu. Gdy wygrałem pas w walce z Dominickiem Reyesem, to był najlepszy moment moim życiu, sportowej karierze. Chcę odzyskać pas, ale najpierw muszę pobić Rakicia” – mówi w zapowiedzi walki Jan Błachowicz.

Błachowicz – Rakić na żywo. Transmisja z UFC live

Kiedy? W nocy w soboty na niedzielę (14/15 maja)
O której godzinie? Ok. 6:00
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream online: Polsat BOX Go

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo