Usługi przeprowadzkowe – czy warto z nich skorzystać?

Pakowanie wszystkich rzeczy w kartony, odpowiednie ich zabezpieczanie, organizacja transportu, poszukiwanie osób do pomocy… Brzmi jak koszmar przeprowadzkowy? Wcale nie musi tak być! Jeżeli jesteś na etapie planowania przeprowadzki, kupiłeś lub wynająłeś mieszkanie i chcesz przewieźć tam wszystkie swoje rzeczy, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Zapraszamy do przeczytania dalszej części artykułu, w której dowiedziesz się jak ułatwić sobie proces przeprowadzki i sprawić by przebiegł szybko, sprawnie i bezstresowo.

Wiele osób słysząc słowo przeprowadzka kojarzy je z długim, powolnym, bardzo żmudnym procesem, wieloma godzinami spędzonymi na pakowaniu i zabezpieczaniu wszystkich rzeczy, stresem związanym ze zniszczeniem drogocennych przedmiotów – co nie jest wcale rzeczą rzadką – np. źle zabezpieczony telewizor, nieodpowiednio przewieziona lodówka czy inne delikatne przedmioty mogą ulec zniszczeniu w trakcie przenoszenia lub transportu.  

Przeprowadzka nie musi być trudna, żmudna i męcząca!

Wiele osób kojarzy również przeprowadzkę z koniecznością opuszczenia wielu dni w pracy, wykorzystaniem urlopu, poświęceniem wielu godzin na właściwe zaplanowanie danej przeprowadzki oraz znalezieniem osób, które będą w stanie w niej pomóc. Zniesienie samodzielnie stołu, telewizora, ciężkich pudeł czy regałów nie jest możliwe. Konieczne jest zatem zaangażowanie do pomocy dodatkowych par rąk. Chcesz uniknąć takich wspomnień ze swojej przeprowadzki? Sprawdź zatem ofertę firmy transportowej Fortis dostępnej na stronie internetowej https://fortis-przeprowadzki.pl/ i pozostaw swoją przeprowadzkę w rękach profesjonalnie przeszkolonych fachowców, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób zapakować, przenieść i przewieźć Twoje rzeczy, aby w należytym stanie mogły służyć Ci jeszcze wiele lat w nowym mieszkaniu.

Przeprowadzki mieszkań – odejmij sobie dodatkowego stresu

Przeprowadzka mieszkania to nie tylko stres związany z pakowaniem, zabezpieczaniem, przewożeniem swoich rzeczy i organizowaniem osób do pomocy. To również stres związany ze zmianą mieszkania, otoczenia, sąsiadów, a w przypadku dalekich relokacji – również szkoły, pracy czy nawet klimatu. Przeprowadzka wiąże się często z koniecznością rozłąki z częścią bliskiej rodziny lub też bliskich przyjaciół. Wszystko to sprawia, iż proces ten sam w sobie jest mocno obciążający. Nie warto zatem dodatkowo stresować się o samą organizację czy też zniszczenie części rzeczy w trakcie przewożenia.

,

Wąskie korytarze, małe windy, ciasne klatki schodowe z całą pewnością nie pomagają w trakcie przenoszenia rzeczy. Fachowcy z Fortis doskonale wiedzą jak przenieść rzeczy oraz jak je zabezpieczyć, aby nie uległy zniszczeniu, zarysowaniu i w nienaruszonym stanie dojechały do nowego mieszkania. Fortis to nie tylko pudła, meble i sprzęt AGD. Możesz również liczyć na pomoc firmy przeprowadzkowej przy transporcie fortepianu lub też pianina. Wysokogabarytowe, delikatne przedmioty nie stanowią problemu dla odpowiednio przeszkolonych, zajmujących się tematem przeprowadzek na co dzień fachowców. Fortis przychodzi również z pomocą właścicielom firm. Zorganizuj przeprowadzki biur, archiwów, bibliotek, gabinetów lekarskich i wielu innych miejsc z Fortis i sprawdź jakie to proste! 

Przeprowadzki krajowe i przeprowadzki zagraniczne

Fortis posiada swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Okopowej 70/106, natomiast organizuje zarówno przeprowadzki w Łodzi, w innych miastach w Polsce, a także przeprowadzki międzynarodowe. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy i uzyskaj darmową wycenę swojej przeprowadzki.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo