Vaiana kolorowanki do druku za darmo

Vaiana kolorowanki do druku dla dzieci. Ta popularna bajka stała się niezwykle popularna i pomimo tego, iż ma już kilka lat, to wciąż jest często ogląana, a dzieci chętnie sięgają po malowanki do wydruku.

Kolorowanki do druku Vaiana

Wybierz jedną z poniższych kolorowanek Vaiana do wydruku.

Każda kolorowanka Vaiana może zostać wydrukowana bezpośrednio z przeglądarki lub można skorzystać z opcji „Pobierz plik do druku”.

Vaiana kolorowanki do druku

Vaiana to film animowany, który Walt Disney wyprodukował w 2016 roku. Opowiada on historię bohaterki Vaiana, której celem jest ochrona wyspy. Dziewczyna musi poradzić sobie z niebezpieczną wyprawą, a pomaga jej w tym Maui, świnka Pua oraz mało rozgarnięty kurczak, który jednak również jest ważną częścią wyprawy.

Większość dzieci, które obejrzały cały film Vaiana, z pewnością chętnie skorzystają z malowanek. To świetny sposób na uruchomienie kreatywności, wyobraźni.

Samemu można nadać kolory Vaianie, Maui’emu oraz innym bohaterom bajki. To również świetna możliwość na spędzenie czasu z dzieckiem. Wspólne kolorowanie to nie tylko relaks, rozrywka, ale przede wszystkim nauka cierpliwości, dążenia do celu i rozwój motoryki małej u dziecka.

Każda kolorowanka Vaiana do druku może wyglądać inaczej. Ogranicza nas tylko i wyłącznie pomysł, który narodzi się w głowie.

Kolorowanki do druku z bohaterami z bajki Vaiana, to nie tylko Maui, Vaiana, ale również krab, bogini i wiele innych postaci. Baza kolorowanek z każdym dniem jest rozwijana i już wkrótce pojawią się nowe malowanki online oraz obrazki w formie PDF do wydruku.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo