Vaiana kolorowanki do druku

Vaiana kolorowanki do druku dla dzieci. Ta popularna bajka stała się niezwykle popularna i pomimo tego, iż ma już kilka lat, to wciąż jest często ogląana, a dzieci chętnie sięgają po malowanki do wydruku.

Kolorowanki do druku Vaiana

Wybierz jedną z poniższych kolorowanek Vaiana do wydruku.

Każda kolorowanka Vaiana może zostać wydrukowana bezpośrednio z przeglądarki lub można skorzystać z opcji „Pobierz plik do druku”.

Polecamy również:
-14% Jesienne karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% Sylaby karty do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Vaiana kolorowanki do druku

Vaiana to film animowany, który Walt Disney wyprodukował w 2016 roku. Opowiada on historię bohaterki Vaiana, której celem jest ochrona wyspy. Dziewczyna musi poradzić sobie z niebezpieczną wyprawą, a pomaga jej w tym Maui, świnka Pua oraz mało rozgarnięty kurczak, który jednak również jest ważną częścią wyprawy.

Większość dzieci, które obejrzały cały film Vaiana, z pewnością chętnie skorzystają z malowanek. To świetny sposób na uruchomienie kreatywności, wyobraźni.

Samemu można nadać kolory Vaianie, Maui’emu oraz innym bohaterom bajki. To również świetna możliwość na spędzenie czasu z dzieckiem. Wspólne kolorowanie to nie tylko relaks, rozrywka, ale przede wszystkim nauka cierpliwości, dążenia do celu i rozwój motoryki małej u dziecka.

Każda kolorowanka Vaiana do druku może wyglądać inaczej. Ogranicza nas tylko i wyłącznie pomysł, który narodzi się w głowie.

Kolorowanki do druku z bohaterami z bajki Vaiana, to nie tylko Maui, Vaiana, ale również krab, bogini i wiele innych postaci. Baza kolorowanek z każdym dniem jest rozwijana i już wkrótce pojawią się nowe malowanki online oraz obrazki w formie PDF do wydruku.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo