Velvet. Streszczenia, powtórki VOD ile odcinków ma serial?

Velvet odc. 4, 5 i 6 streszczenie odcinków. O czym opowiada serial, jaka jest obsada, ile ma odcinków i kiedy oglądać powtórki w TV i online w VOD?

Serial Velvet ile odcinków i sezonów w Polsce?

Serial „Velvet” to hiszpańska produkcja, której akcja rozgrywa się w latach 50. XX wieku w Hiszpanii. Opowiada ona o losach Alberto, który odziedziczył po ojcu prestiżowe domy mody Velvet. Serial śledzi zarówno życie zawodowe, jak i osobiste bohaterów, wplecione w kontekst społeczno-ekonomiczny tamtego okresu.

Ile odcinków ma serial Velvet? Całość składa się z czterech sezonów, które tworzy 55 odcinków.

Serial po polsku w przeszłości był już emitowany w Polsce. W 2023 roku można go było oglądać w TVP 1, ale dość niespodziewanie jego emisja została przerwana po 26 odcinku, co oburzyło widzów.

,

Obecnie serial można oglądać w telewizji TVP Kobieta. 24 kwietnia nastąpiła premiera Velvet odc. 1. Nowe odcinki emitowane są codziennie (również w sobotę i niedzielę) o godzinie 13:55.

Velvet odc. 4 obejrzeć można w sobotę 27 kwietnia. W kolejnych dniach premiera odcinków 5, 6 i 7.

Velvet VOD. Powtórki serialu w internecie

Serial emitowany jest codziennie, więc może się zdarzyć przegapienie odcinka. Powtórki w telewizji nie są dostępne, ale na szczęście Velvet VOD to możliwość oglądania wszystkich odcinków online za darmo. Nie trzeba szukać serialu na CDA, Dailymotion czy Youtube, a można skorzystać z platformy VOD TVP PL. Obecnie są tam dostępne wszystkie odcinki z pierwszego sezonu, czyli wspomniane 26 z emisji z 2023 roku.

Velvet streszczenie szczegółowe odcinków

Velvet odc. 3 streszczenie

Luisa, w tajemnicy przed donią Blancą, nocuje w pokoju Rity. Ana, wbrew zaleceniom lekarza, postanawia iść na pogrzeb don Rafaela. Zostaje odczytany testament właściciela Galerii. Alberto dowiaduje się o kłopotach finansowych firmy ojca. Ana przyjmuje oświadczyny podczas romantycznego wieczoru przy świecach.

Velvet odc. 4 streszczenie

Alberto w ostatniej chwili wycofuje się ze sprzedaży udziałów Galerii. Gerardo jest gotów zainwestować w firmę, ale stawia jeden warunek. Ana jest gotowa poświęcić własne szczęście dla dobra ogółu. Cristina zaprasza Alberta do teatru. Don Francisco pomaga Luisie odzyskać posadę. Mateo namawia przyjaciela, by przyjął niecodzienną propozycję. Rita zwierza się Anie, że pocałowała Pedra.

Velvet odc. 5 streszczenie

Clara przechodzi pomyślnie egzamin i zostaje sekretarką Alberta. Alberto, ponaglany przez Gerarda, zaprasza Cristinę na kolację, by wręczyć jej pierścionek zaręczynowy. W drodze na spotkanie Cristina rozdziera suknię. Ana przychodzi jej z pomocą. W Galeriach Velvet zostaje zatrudniony nowy subiekt, Maximiliano Expósito. Na wieść o planowanych zaręczynach Alberta, Ana postanawia wyjechać z Madrytu. W ostatniej chwili zmienia zdanie. W czasie uroczystości ku czci zmarłego don Rafaela, Alberto oficjalnie prosi Cristinę o rękę. Tego samego wieczoru zapewnia Anę o swojej miłości i prosi, by zaczekała aż uporządkuje sprawy firmy i zerwie swoje zaręczyny z Cristiną.

Velvet odc. 6 streszczenie

W Galeriach Velvet pojawia się tajemniczy mężczyzna, który żąda rozmowy z Glorią. Człowiek ten zna pewne wstydliwe tajemnice rodziny Marquezów i żąda pieniędzy za milczenie. Alberto przedstawia Glorii i Patricii szczegóły swojej nowej polityki cięcia kosztów. Jednym z jej elementów jest obcięcie wypłat dla wspólników. Patricia odpowiada na prowokacyjną propozycję brata i obejmuje posadę zwykłej sprzedawczyni. Cristina prosi, żeby osobą odpowiedzialną za uszycie jej ślubnej sukni była Ana. Alberto bezskutecznie próbuje ratować Anę z opresji. Max odwiedza Carmen w jej pokoju i przypadkiem dowiaduje się, że dona Blanca jest jej matką. Na tę wiadomość pośpiesznie opuszcza pokój. Mateo zaprasza Clarę do eleganckiej restauracji, by porozmawiać o pracy. Kolacja ma jednak przebieg zgoła nieformalny.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo