Virgin River sezon 6 kiedy data premiery na Netflix? Wszystko co wiemy o nowych odcinkach

Fani serialu nie mogą się doczekać daty premiery Virgin River sezon 6. Niestety na razie nie wiadomo kiedy nowe odcinki pojawią się na Netflixie. Prace opóźnianie są ze względu na strajki.

7 września 2023 roku na Netflixie pojawił się sezon 5 i oczywiście od razu wskoczył do TOP 10 najchętniej oglądanych seriali. Fani z niecierpliwością oczekują już informacji o kolejnych odcinkach.

Virgin River sezon 6 data premiery. Kiedy na Netflix?

Czy powstanie nowy sezon Virgin River? O to nie trzeba się obawiać. Oficjalnie wiadomo już, że serial będzie kontynuowany. Niestety data premiery Virgin River sezon 6 nie jest jeszcze znana. Kiedy może trafić na Netflix?

W chwili obecnej ciężko przewidywać. Wszystko przez strajki scenarzystów w Hollywood, które powodują opóźnienia wielu produkcji. Odbije się to również na serialu Virgin River. Prace miały ruszyć już w licu, ale do tej pory nie udało się rozpocząć zdjęć.

Ile odcinków ma Virgin River?

Do tej ukazało się pięć sezonów, które można oglądać na Netflixie. Serial premierę miał w 2019 roku. Cztery z pięciu sezonów liczyło po 10 odcinków. Jedynie sezon 4 składa się z 12 epizodów. Do tej pory ukazały się więc 52 odcinki. Jeśli jeszcze nie oglądaliście Virgin River, to zachęcamy do odwiedzenia Netflixa.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo