Wakacyjne Bystre Oczko. Znajdź i policz (PDF do druku)

Bystre Oczko, inaczej znane jako karty pracy „Znajdź i Policz”, to doskonałe ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz różne darmowe zestawy, a poniżej możesz pobrać wakacyjne Bystre Oczko.

Zestaw na wakacje składa się z dziesięciu darmowych kart pracy do wydrukowania. Na pięciu z nich zadaniem dziecka jest policzenia danych obrazków i zapisania liczby w odpowiedniej ramce. W drugiej części kart pracy należy odnaleźć podaną liczbę danego obrazka.

Takie zadania to znakomity sposób ćwiczenia spostrzegawczości i koncentracji. Dziecko w trakcie wykonywania zadania musi być skupione, aby odpowiednio policzyć przedmioty.

Poniżej można zobaczyć jak wygląda zestaw kart pracy „Bystre Oczko na Wakacje”. Każdą kartę pracy można wydrukować pojedynczo, klikając na nią lub pobrać całość w pliku PDF do wydrukowania.

,

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl możesz pobrać również inne darmowe pomoce dydaktyczne i materiały do druku na wakacje. Poniżesz znajduje się plik PDF z wakacyjnym bystrym oczkiem do druku.

Pobierz “Wakacyjne Bystre Oczko”

wakacje-bystre-oczko-RodzicielskieInspiracjePL.pdf – Pobrano 487 razy – 1,80 MB
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo