Wakacyjne sudoku dla dzieci

Wakacje to czas odpoczynku, częstych podróży, ale oczywiście warto w tym czasie zadbać o edukacje i zabawę dla dzieci. Aby połączyć to wszystko przygotowaliśmy zestaw sudoku dla dzieci do druku. Zapraszamy do pobierania darmowego pliku PDF, który zawiera sudoku 3×3 oraz 4×4.

Sudoku to bardzo popularna gra logiczna, którą można wydrukować i dać dziecku, aby mogło spędzić przyjemnie i pożytecznie czas. Sprawdzi się zarówno w przedszkolu, jak i w domu podczas czasu wolnego.

Wakacyjne sudoku dla dzieci można pobrać i wydrukować za darmo. Zestaw zawiera 20 różnych sudoku: 10 w wersji 3×3 oraz 10 w wersji 4×4. Poziom jest zróżnicowany, ale zazwyczaj są to łatwe układanki. Przykładowe karty można obejrzeć poniżej.

W naszym serwisie oferujemy również inne sudoku do druku. Zarówno łatwe dla dzieci, jak i trudniejsze dla dorosłych, a także wersję online. Można również pobrać inne darmowe łamigłówki do wydruku w PDF.

,

Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z ofertą na wakacyjne karty pracy. 45 stron do druku można zakupić w cenie 5 zł, a dostępny jest również zestaw owocowe lato. A tymczasem zapraszamy już do pobierania sudoku na wakacje.

Pobierz “Wakacyjne sudoku”

sudoku-wakacje-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 1908 razy – 5,17 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo