Walentynki kolorowanki do druku

Walentynki kolorowanki do druku za darmo. Wybierz jeden z szablonów malowanek i wydrukuj obrazek. Walentynki – Święto Zakochany już 14 lutego.

Walentynki materiały do druku

5 zł
PDF DO DRUKU
Rozszerzony zestaw na Walentynki w przedszkolu. 28 stron kart pracy, szablony, kolorowanki, bystre oczko oraz napis do druku.

Kolorowanki Walentynki do wydruku

Kolorowanki na Walentynki do druku dostępne są za darmo. Przygotowaliśmy kilkanaście różnych malowanek. Pobierz je i wydrukuj. Dostępne są również szablony serca i inne motywy, które świetnie sprawdzą się do tego, aby przygotować rysunek lub kartkę na Walentynki.

Polecamy również:
Mikołajki materiały do druku
5,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-14% Zimowe karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Sylaby karty do nauki czytania
10,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Walentynki Święto Zakochanych

Walentynki obchodzi się 14 lutego. To Święto Zakochanych. Nazwa pochodzi od Św. Walentego. Według zwyczaju tego dnia wysyłało się listy miłosne. Warto pamiętać, aby obdarować w Walentynki ukochaną osobę jakimś upominkiem.

Kolorowanki Walentynki dla dzieci będą świetną zabawą na 14 lutego. Przygotowaliśmy różne kolorowanki: z sercami, misiami, potworkami, dziewczynką i chłopakiem. A także z napisami „Walentynki”, „Kocham Cię”, „I Love You” czy „Love”.

Aby pobrać kolorowankę do druku należy kliknąć na wybrany obrazek, a następnie pobrać lub wydrukować kolorowankę bezpośrednio z poziomu strony.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo