Walentynki w przedszkolu. Materiały do pobrania za darmo

Walentynki w przedszkolu i nie tylko. Przygotowaliśmy materiały do pobrania za darmo. Zapraszamy do korzystania z gry Memo, Domino, kolorowanek, a także kart pracy do druku.

Walentynki materiały do druku

5 zł
PDF DO DRUKU
Rozszerzony zestaw na Walentynki w przedszkolu. 28 stron kart pracy, szablony, kolorowanki, bystre oczko oraz napis do druku.

W 2024 roku Walentynki świętuje się w środę. Scenariusz zajęć w przedszkolu z pewnością jest zróżnicowany, ale warto zadbać, aby dzieci miały również trochę czasu na zabawę, jak i naukę.

Przygotowaliśmy kilka materiałów do pobrania dla nauczycieli przedszkola, które ułatwią zabawę i pracę z dziećmi. Wszystkie pliki można pobrać za darmo. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi pomocami dydaktycznymi.

Jedną z gier na Walentynki dla dzieci jest Domino. Zawiera one obrazki związane z miłością i Walentynkami.

,
Walentynki Domino do druku

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ DOMINO DO DRUKU NA WALENTYNKI

Gra Memo do druku

W Walentynki w przedszkolu świetnie sprawdzi się również gra Memory. Przygotowane przez nas Memo do druku składa się z 20 par. Oczywiście nie trzeba korzystać z wszystkich kart, aby dostosować poziom gry do wieku dziecka.

Memo najlepiej wydrukować na sztywniejszym papierze i zalaminować. Warto zwrócić uwagę, aby odwrócone karty nie miały charakterystycznych elementów i żeby obrazki nie prześwitywały.

Walentynki Memo do druku

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ MEMO DO DRUKU NA WALENTYNKI

Walentynki kolorowanki do druku

Przedszkole na Walentynki powinno zaopatrzyć się również w kolorowanki do druku. Przygotowaliśmy do wyboru różnego rodzaju kolorowanki na Walentynki. Umożliwiają one również stworzenie kartek na Walentynki. Zapraszamy do pobierania.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ KOLOROWANKI NA WALENTYNKI

Serce do druku

Najbardziej z Walentynkami kojarzy się oczywiście serce. Przygotowaliśmy szablon do druku, dzięki któremu można stworzyć różne prace plastyczne, rysunek lub po prostu prostą kolorowankę. Oprócz tego zapraszamy do pobierania zestawu szlaczków z sercem, który pozwoli poprawiać grafomotorykę.

Serce szlaczki do druku

POBIERZ SZLACZKI DO DRUKU

Walentynki karty pracy

Przygotowaliśmy również darmowy zestaw kart pracy.

Walentynki karty pracy

POBIERZ KARTY PRACY NA WALENTYNKI

Walentynki napis do wydrukowania

Darmowy napis „Walentynki” do druku będzie stanowił świetną dekorację sali przedszkolnej lub klasy szkolnej.

walentynki napis do druku

POBIERZ NAPIS WALENTYNKI

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi pomocami dydaktycznymi, to zapraszamy do odwiedzania strony rodzicielskieinspiracje.pl oraz do dołączenia naszej grupy na Facebooku „Pomoce Dydaktyczne i karty pracy„. Możesz również zapisać się do naszego newslettera.

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo