Warzywa opaski do druku na głowę

Opaski na głowę do druku z warzywami. Przygotowaliśmy darmowy plik PDF, który świetnie sprawdzi się do zajęć poświęconych tematyce warzyw i zdrowego odżywiania.

O tym jak ważne są warzywa w diecie człowieka nie trzeba przekonywać. Z tego powodu warto o tym uświadamiać również dzieci i to już od najmłodszy lat, aby prawidłowo wyrabiały sobie nawyki żywieniowe.

Tematyka warzyw w przedszkolu jest oczywiście omawiana i aby pomóc nauczycielom w prowadzeniu zajęć przygotowaliśmy opaski do druku na głowę. Oczywiście sprawdzą się one znakomicie również w domu, dlatego jeśli jesteś rodzicem, również warto z nich skorzystać w zabawie z dziećmi lub np. przy posiłku, aby zachęcić dziecko do jedzenia warzyw, które posiadają wiele pozytywny wartości odżywczych.

Poniżej znajdziesz darmowe opaski z warzywami do druku. Każda z nich zawiera pasek, który należy odpowiednio przyciąć, aby wydrukowana opaska miały właściwy rozmiar. Oferujemy zarówno darmowy zestaw, który w zupełności wystarczy większości nauczycieli, jak również rozszerzony płatny, w którym znajdują się inne opaski.

,

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl możesz pobrać również darmowe opaski na głowę z owocami, a w sklepie drukatek.pl znajduje się rozszerzony zestaw zawierający aż 94 szablony opasek z warzywami i owocami (w tym część z buźkami).

Owoce i Warzywa – 94 opaski do druku

5 zł
PDF DO DRUKU
94 szablony z opaskami z owocami i warzywami do druku.

Opaski z warzywami do druku

W darmowym zestawie znajdują się opaski z następującymi warzywami: papryka czerwona, pomidor, kukurydza, pieczarka, ogórek, cebula, rzodkiewka, dynia, brokuł, bakłażan, kapusta, seler, marchewka, papryka żółta, ziemniak.

Poniżej możesz zobaczyć jak prezentują się opaski na głowę do druku, a także pobrać darmowy plik PDF.

Warzywa opaski na głowę do druku
Warzywa – opaski do druku

Wszystkie opaski z warzywami do druku znajdują się w poniższym pliku PDF.

Pobierz “Warzywa - opaski do druku”

warzywa-opaski-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 2339 razy – 515,26 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo