Wednesday sezon 2. Kiedy data premiery?

Wednesday sezon 2 kiedy? Data premiery nie jest jeszcze znana, ale nowe odcinki zostały oficjalnie potwierdzone w specjalnie przygotowanym filmie, który możecie obejrzeć poniżej. Produkcja zyskała niesamowitą popularność na Netflixie, a filmiki naśladujące Wednesday Addams podbijają serwisy społecznościowe.

Serial Wednesday hitem Netflixa

Z pewnością większość słyszała o filmie „Rodzina Adamsów”. Jedną z głównych bohaterek była Wednesday Addams i to właśnie o niej jest najnowszy serial Netflixa o tytule „Wednesday”. Sezon 1 premierę miał 23 listopada 2022 roku. Jest to przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore.

Nastolatka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore?

Sezon 1 już kilka dni po premierze miał znakomite wyniki oglądalności (1. miejsce w rankingu), a widzowie z całego świata oszaleli na punkcie głównej bohaterki. Na TikToku, Instagramie oraz innych mediach społecznościowych pojawia się wiele filmików naśladujących taniej Wednesday Addams z jednego z odcinków.

,

Wednesday sezon 2 data premiery

Jak to zawsze ma miejsce w przypadku hitowych produkcji, tuż po premierze pojawia się pytanie kiedy premiera Wednesday sezon 2. Alfred Gough i Miles Millar już od dawna rozmawiają między sobą o pomysłach na kolejne sezony. – Zdecydowanie więcej rzeczy można odkryć w świecie Addamsów – powiedział Gough, showrunner serialu. Z najnowszych informacji wynika również, że sezon 2 ma być bardziej mroczny.

6 stycznia Netflix oficjalnie potwierdził, że nowe odcinki powstaną. Data premiery nie jest znana i jeszcze trochę będzie trzeba na nią poczekać. Początkowo rozpoczęcie realizacji utrudniały strajki branży aktorskiej, który na szczęście dobiegł już końca. W listopadzie 2023 poinformowano, że zdjęcia do drugiego sezonu nie będą kręcone w Rumunii, a w Irlandii. Wszystko z wcześniej napotkanymi problemami logistycznymi.

Można więc snuć przypuszczenia, że Wednesday 2 ukaże się najwcześniej na początku 2025 roku. Nie ma raczej żadnych szans na premierę w 2024 roku.

Oficjalna zapowiedź Wednesday sezon 2.

Serial Wednesday ile odcinków?

Wednesday ile odcinków ma serial? Sezon 1 składa się z ośmiu epizodów, a każdy z nich trwa około 50 minut. Podobnie będzie zapewne w przypadku Wednesday 2.

3 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Już nie mogę się doczekać

  2. Ja też Emilko nie mogę się doczekać ;D

  3. Bardzo interesujący artykuł! Cieszę się, że sezon drugi serialu „Wednesday” jest już w drodze. Nie mogę doczekać się premiery i zobaczenia, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Trzymam kciuki za sukces kolejnego sezonu i mam nadzieję, że będzie on równie wciągający jak pierwszy.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo