Wianek i wieniec bożonarodzeniowy do druku. Szablony, rysunek, kolorowanka

Wianek bożonarodzeniowy i wieniec świąteczny do druku to szablon bardzo często szukany w okolicach Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy darmowy plik PDF, który zawiera szablony wianków do wydrukowania i wycięcia z papieru.

Rysunek świąteczny do wydruku może zawierać różnego rodzaju dekoracje na Boże Narodzenie. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz różnego rodzaju grafiki i szablony, które doskonale sprawdzają się jako szablony i dekoracje.

Poniżej prezentujemy wianki i wieńce bożonarodzeniowe do druku. Wszyskie kolorowanki można pobrać pojedynczo lub w pliku PDF.

Wianek bożonarodzeniowy i wieniec świąteczny

Pobierz szablony wianków do druku w PDF

Pobierz “Wianki do druku”

,
wieniec-szablony-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 1683 razy – 939,89 KB

Karty pracy o Mikołaju

PDF do druku
42 strony z kartami pracy o Mikołaju. Poziom zadań jest zróżnicowany, dostosowany do wszystkich grup przedszkolnych. Zestaw zawiera również szablony, kolorowanki i wyklejanki. Karty pracy wysyłane są w pliku PDF do samodzielnego wydruku.

Wianek bożonarodzeniowy na drzwi od dawna jest ulubioną dekoracją świąteczną wielu osób. Aby poczuć świąteczny klimat możesz wydrukować dzieciom szablon wianków świątecznych. Ten rodzaj wianków pozwala każdemu z łatwością stworzyć piękne dekoracje przy minimalnym wysiłku. Wszystko, czego potrzeba, to jeden z powyższych rysunków wieńców do wydrukowania. Możesz go wyciąć lub po prostu potraktować jako kolorowankę i dać dziecku rysunek do pokolorowania.

Wieńce bożonarodzeniowe do druku występują w różnych odmianach. Zawierają takie dekoracje jak gwiazdy i płatki śniegu. Dodanie tych kolorowych elementów z pewnością wniesie dodatkową warstwę radości do Twojego domu podczas tej wyjątkowej pory roku. Niektóre szablony zawierają również dodatkowe elementy, takie jak szyszki, świece, ozdoby lub wstążki, aby dodać szyku!

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również wiele innych świątecznych szablonów, dekoracji i grafiki. Zapraszamy również do pobierania:

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo